Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Kiki Eğitici Bultak Küp AE-1010

119,90 TL
Stok Kodu 2090136
Ürün Açıklaması
Kiki Eğitici Bultak Küp AE-1010 Özellikleri;


Kiki Eğitici Bultak Küp, Görme yetisini, görsel uyarıcı canlı renkleri ya da parlak desenleriyle geliştirir.
Bebeğin düşünmesini, ögrenmesini ve problem çözmesine destek olur.
Uzanma, kavrama, emekleme ya da yuvarlanma gibi bebeğin daha büyük kaslarını kullanmasını ve kontrol etmesini sağlayan özellikleri geliştirmesine yardımcı olur.
Bebeğin dokunsal algısını uyarıcı değişik dokuları geliştirir.
İçerisinde Bulunan Şekiller: Kare, Artı, Beşgen, Daire, Üçgen ve Yıldız olmak üzere hepsinden ikişer tane toplamda 12adet şekil bulunmaktadır.
Urun Ebatı: 15x15x15 cm
Yaş Grubu: 0-3 Yaş
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.