Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Kiki Mega Kule AE-1610

99,90 TL
Stok Kodu 2090142
Ürün Açıklaması
Kiki Mega Kule AE-1610 Özellikleri;


Kiki Mega Kule, gökkuşşağı ile bebekler eğlenceli dakikalar geçirecekler.
12 ay ve üzeri çocuklar için aylık uygun olan eğitici kapları ister iç içe ister üst üste dizilebilirler.
Ayrıca bebeğinizin büyük küçük kavramlarını ve renkleri eğlenerek öğrenmesini sağlamaktadır.
Bebeğin kavrayıp tutması için en uygun boyutlardadır. Kuleleri üst üste dizmek bebeğin el-göz koordinasyonunu geliştirmesine de yardımcı olur.
Ayrıca büyükten küçüğe sıralamak ve parçaları birbiri içerisine yerleştirmek, bebeğin boyut ilişkilerini ve nesnelerin birbirine ne şekilde uyduğunu anlamasını, bebeğinizin düşünme ve problem çözme yeteneğini geliştirir.
Bebeklerin motor becerilerinin gelişimini destekler, fiziksel gelişimine katkıda bulunur, görsel ve işitsel duyularının sağlıklı gelişimine yardımcı olur, el-göz koordinasyonunun gelişimine destek sağlamaktadır.
Set içerisinde; 10 adet renkli kuleler yer almaktadır.
Yaş Aralığı: + 12 Ay
Kutu Ölçüsü: 10 x 10 x 26 cm
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.