Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Lansinoh Natural Wawe Biberon 160 ML

129,90 TL
Stok Kodu 2078483
Marka Lansinoh
Ürün Açıklaması
Lansinoh Natural Wawe Biberon 160 ML Özellikleri;


Lansinoh biberonun özellikleri sayesinde bebeğinizin anne memesinden ayrılarak ek gıdaya ve biberona geçiş süreci hızlanır ve kolaylaşır.
Biberonda üretilirken kullanılan malzemeler bebeğinizin sorunsuz bir şekilde beslenmesini sağlarken sizin de bebeğinizin rahat olmasının keyfini yaşamanız düşünülmüştür.
Lansinoh biberonda bulunan kolik önleyici AVS hava giriş sistemi teknolojisi, koliğin temeli olan hava yutma nedenini ortadan kaldırır.
Gazdan dolayı bebeklerde oluşan ağlama krizlerinin oluşmasını önler.
Biberonun içindeki hava giriş sistemi, bebeğin emdikçe oluşturduğu negatif basıncın azalmasını sağlayarak sütü emmesini kolaylaştırır.
Bu durum da, bebeğin sütü emerken havayı yutmasını önler.
Lansinoh biberon gıda saklamak için kullanılan polipropilenden üretilmiştir.
Ayrıca, ideal basıncın ayarlanmasına yardımcı olan yumuşak silikon, geniş ve kalın dokulu taban sayesinde sağlıklı bir kullanım sunar.
Geniş ağzı sütü içerisine kolay doldurup bittikten sonra da rahat bir şekilde temizlemenizi sağlar.
Tek parça biberon emziği ve koruyucu kapak hijyenik bir kullanım sunar.
Biberonun üzerindeki dikey şeritler üründeki daralmaları önler ve emziğin yapısını güçlendirir.
Biberonun emziği, yavaş, orta ve hızlı seçenekleri ile bebeğinizin yaşına, gıda türüne ve miktarına göre seçim yapmanızı sağlar.
Bebeğiniz süt akışını kontrol ederek içebileceği hız ve miktarı seçebilir.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.