Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Lansinoh Natural Wawe Biberon Seti 2Li 240 ML

209,90 TL
Stok Kodu 2078485
Marka Lansinoh
Ürün Açıklaması
Lansinoh Natural Wawe Biberon Seti 2Li 240 ML Özellikleri;


Emzirmek bebeğin fiziksel ve mental gelişimi, enfensiyonlara karşı korunması ve anne bebek arasındaki eşsiz bağın güçlendirilmesi için seçilen en doğal yoldur.
Lansinoh 30 yılı aşkın emzirme uzmanlığı ileannelere en doğru ürünleri sunarak, yaşadıkları emzirme sorunlarına çözümler sunmaya kendini adamışbir markadır.
Lansinoh NaturalWave™ Biberon bebeklerin anne memesinden biberona biberondan anne memesine geçişinikolaylaştırır.
Annelerin bebeklerini daha uzun süre anne sütüyle besleyebilmeleri için özel olarakgeliştirilen NaturalWave™ Biberon ve Emziği, bebeklerin anne memesinden biberona biberondan annememesine geçişini kolaylaştırır.
Bebeğin anneyi emerken uyguladığı peristaltik hareketin devamlılığını sağlar, bu şekildebebeğin biberondan anne memesine – anne memesinden biberona geçişine olanak sağlanır.
NaturalWave™ Biberon Emziği doğal ağız ve çene gelişimini destekler.
Gıda saklamak için güvenliBPA ve BPS içermeyen polipropilenden üretilmiştir.
Yavaş, orta ve hızlı akış emzik seçenekleri mevcuttur.
Anne sütü güvenli bir şekilde dolapta ve derin dondurucuda saklanabilir.
AVS™hava giriş sistemi teknolojisiyle, biberonun içine hava girer ve koliğin potansiyel sebebi olan hava yutma nedeni engellenmiş olur.
Tüm Lansinoh pompalarıyla uyumludur.
Koruyucu kapak ileakıtmaz ve hijyen sağlanır.
Tek parça biberon emziği
Geniş ağzı sayesi
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.