Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Lego Batman Yapım Figürü Seti 275 Parça 76259

1.299,00 TL
Stok Kodu 2085785
Marka Lego , by BebekOdam
Ürün Açıklaması
Lego Batman Yapım Figürü Seti 275 Parça 76259 Özellikleri;


LEGO DC Batman Yapım Figürü ile GOTHAM CITY’nin geleceğini, genç suçla mücadele kahramanınızın ellerine verin.
26 cm boyundaki bu tam eklemli, orijinal detaylı Batman oyuncağı, 8 yaş ve üzeri çocukları, içlerindeki süper kahramanı keşfetmeye teşvik eder.
Figür, 1989 Batman filminde betimlenen Batman’in stilini ve gücünü yakalar.
Hareketli omuz, kol, kalça ve bacak eklemlerine sahip bu kullanışlı aksiyon oyuncağını inşa etmek, oynamak ve sergilemek eğlencelidir.
Orijinal detaylı ve uzun kumaş pelerinli bu taşınabilir figür, çocuklara gittikleri her yerde sınırsız oyun olanağı sunar.
Ekstra dijital eğlence için model severler eğlenceli, sezgisel LEGO Builder uygulamasıyla seti 3 boyutlu olarak yakınlaştırabilir, döndürebilir ve ilerlemelerini takip edebilir.
Kendi Batman figürünüzle GOTHAM CITY’de aksiyona katılın! Bu muhteşem figür, tıpkı Batman gibi hareket eder, kıvrılır ve döner.
Koruyacak koca bir şehir ve savaşacak bu kadar çok kötü adamla heyecan verici maceralar hiç bitmez!
LEGO DC Batman Yapım Figürü ile Süper Kahraman aksiyonunu çocukların ellerine verin. Yaratıcı aksiyon ve macera için tam eklemlidir.
275 parçalı figürün omuz, kol, kalça ve bacak eklemleri hareketlidir ve karakterin ünlü kumaş pelerinine sahiptir.
Yerleştirin ve poz verdirin – Çok eklemli figür kolayca ayarlanarak, çocukların en sevdikleri film sahnelerini canlandırmalarına ve kendi sınırsız yaratıcı hikayelerini oynamalarına olanak tanır.
Bu uygulamalı oyun figürünü, 8 yaş ve üzeri küçük bir Süper Kahramana doğum günü, yılbaşı ya da “içimden geldi” hediyesi olarak verin.
26 cm boyundaki bu kullanışlı figür, çocukların maceralarını her yere taşıyabilmelerini sağlar.
Parça sayısı: 275
Kutu ölçüsü: 19,1 x 26,2 x 61 cm
Ağırlık: 0,346 kg
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.