250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #stayhome BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #evdekal BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 200 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Lego City Ahır ve Çiftlik Hayvanları 60346

999,90 TL
Stok Kodu 2081770
Marka Lego
Ürün Açıklaması
Lego City Ahır ve Çiftlik Hayvanları 60346 Özellikleri;


Çalışan vinci, römorklu harika bir traktörü, serası ve bir sürü sevimli çiftlik hayvanı olan oyuncak bir ahır içeren LEGO® City Ahır ve Çiftlik Hayvanları (60346) oyun setiyle eğlenceli çiftlik maceraları sizi bekliyor. Bağımsız oynamak veya arkadaşlarla ve ailece eğlenmek için mükemmel olan bu sette, LEGO City TV karakteri Peach dahil 4 minifigür bulunur.
4 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanmıştır.
Bu 4+ oyuncak yapım seti, resimli bir yapım rehberi ve modeli yapmaya başlamak için önceden oluşturulmuş bir taban olan LEGO Başlangıç Yapım Parçası içerir. Bu set ayrıca akıllı telefonlar ve tabletler için ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasında dijital yapım talimatlarına sahiptir. Bu interaktif rehber, çocukların modeli yaparken yakınlaştırmalarına, döndürmelerine ve her modeli tüm açılardan görmelerine olanak tanır.
Oynarken öğreten bir oyuncak
LEGO City Çiftlik oyun setleri, eğlenceli ve heyecan verici bir şekilde günlük yaşamı betimleyen yaratıcı oyunlar için özelliklerle dolu binalar, gerçekçi araçlar ve ilham verici karakterlerle açık uçlu oyun olanakları sunar.
4 yaş ve üzeri çocuklar için oyuncak hayvan çiftliği – Çocuklar, saatlerce hayali oyunlar için ilham verici karakterler ve hayvanlar içeren LEGO® City Ahır ve Çiftlik Hayvanları (60346) oyun setiyle çiftlikte eğlenebilir.
Kutuda ne var? – Çocukların oyuncak bir ahır, sera, traktör, römork ve bir LEGO® City TV karakteri dahil 4 minifigür yapması için gereken her şey, ayrıca sincap, koyun, kuzu, domuz, domuz yavrusu ve inek figürleri
Eğlenceli özellikler ve fonksiyonlar – Çocuklar ayrılabilir traktör römorkuna yükleme yapmak için çiftliğin makarasını kullanabilir, çatıyı açıp samanlığa erişebilir ve hayvanların bakımını yaparken eğlenebilir.
Küçük hayvanseverlere bir hediye – Bu LEGO® oyuncak çiftlik seti, 4 yaş ve üzeri çocuklara doğum günü, yılbaşı ya da başka bir günde hediye olarak verilebilir.
Boyutlar – Yapıldığında ahırın yüksekliği 9 cm, genişliği 6 cm, derinliği 5 cm’dir.
Eğlenceli LEGO® minifigür aksesuarları dahil – Bu çiftlik oyun setinde oyuncak kürek, makas, dirgen, süpürge ve sulama kabı bulunur.
Küçük model severler için rehber – Bu 4+ seti bir LEGO® Başlangıç Yapım Parçasına, resimli yapım rehberine ve ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasında dijital yapım talimatlara sahiptir.
Eğitici oyunlar – LEGO® City oyun setlerindeki binalar, araçlar ve karakterler, çocukların yaratıcı becerilerini ve öz güvenini geliştirmeye yardımcı olan hayal gücüne dayalı oyunları teşvik eder.
Kalite garantili – Tüm LEGO® yapım parçaları; tutarlı, uyumlu ve yapımı eğlenceli olduğundan emin olmak için 1958’den beri titiz sektör standartlarına uygun üretilmektedir.
Önce güvenlik – LEGO® parçaları, katı global güvenlik standartlarını karşıladığından emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.