Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Lego City Apartman Binası 60365

1.999,00 TL
Stok Kodu 2085421
Marka Lego
Ürün Açıklaması
Lego City Apartman Binası 60365 Özellikleri;


Bu birinci kalite 6 LEGO City Apartman Binası; market, oturma odası, mutfak, yatak odası, tuvalet ve küvetli bir banyo gibi yaratıcı oyunlar için çok sayıda iç detaya sahip, birleştirilebilir oda modülleri içerir.
Sette ayrıca oyuncak engelli motosikleti, bisiklet, 6 mini figür ve LEGO City serisinden diğer setlerle bağlamak için bir LEGO Yol Zemini bulunur.
Basılı ve dijital yapım rehberleri: LEGO Builder uygulaması, modelleri 3 boyutlu olarak yakınlaştırmasına ve döndürmesine, yapım sürecini takip etmesine, sanal oyun setlerini keşfetmesine ve kaydetmesine olanak tanıyan araçlarla sezgisel bir yapım macerasında çocuğunuza yol gösterir.
Sınırlar olmadan oynayın! LEGO City setleri, açık uçlu oyunlar için gerçekçi yapılara, harika araçlara ve ilham verici karakterlere sahiptir.
Çocuklar, gerçek hayatı eğlenceli ve heyecan verici bir şekilde betimleyen hayal gücüne dayalı hikayelerle yaratıcılıklarını ifade etmekte özgürdür.
LEGO City Apartman Binası’nda hayatın keyfini çıkarın. Burası muhteşem bir yer! Temel gıdalar ve bir marketi, koltuklu ve televizyonlu modern bir oturma odası, tam donanımlı bir mutfağı, şirin bir yatak odası, tuvaleti ve küveti olan bir banyosu var.
Hatta açık bir havuzu, barbekülü çatı terası ve palmiye ağacı bile var. Haydi gidelim!
Yeniden düzenlenebilen oyuncak Apartman Binası: Bu LEGO City Apartman Binası, gerçekçi oyunları seven çocuklar için birleştirilebilir modüler odalar ve eğlenceli karakterlerle birlikte gelir.
Kutuda ne var? Bu set, oyuncak güneş panelleri, market, oturma odası, mutfak, yatak odası ve banyo içeren oyuncak bir apartman binası, ayrıca bir bisiklet, engelli motosikleti, scooter ve 6 mini figür içerir.
Genişletilebilir oyuncak seti: LEGO City serisinden diğer setlere bağlamak için bir LEGO Yol Zemini içerir.
Hediye vermeyi bir üst seviyeye taşıyın! Bu modüler apartman oyun seti, 6 yaş ve üzeri çocuklar ve evcilik oyunlarını sevenler için eğlenceli bir doğum günü, yılbaşı ya da sıradan gün hediyesidir.
Boyutlar: İnşa edildiğinde Apartman Binası’nın yüksekliği 34 cm, genişliği 21 cm, derinliği 20 cm’dir.
LEGO mini figür aksesuarları içerir. Bu oyun seti, oyuncak bir meyve suyu şişesi, sosisli sandviç, cep telefonu, dambıl, bisiklet ve engelli motosikleti ile birlikte gelir.
İnteraktif bir rehber dahildir. Sezgisel LEGO Builder uygulamasını keşfedin. Burada çocuklar modelleri 3 boyutlu olarak yakınlaştırabilir ve döndürebilir, yapım sürecini takip edebilir ve sanal oyun setlerini keşfedip kaydedebilir.
Sınırsız bir şehir! Bu seti LEGO City serisinden başkalarıyla birleştirerek daha fazla eğlence ve macerayı ortaya çıkarın.
Parça sayısı: 688
Kutu ölçüsü: 37,8 x 9,4 x 35,4 cm
Ağırlık: 1,391 kg
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.