Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Lego City Araç Modifiye Atölyesi 60389

1.399,90 TL
Stok Kodu 2085807
Marka Lego , by BebekOdam
Ürün Açıklaması
Lego City Araç Modifiye Atölyesi 60389 Özellikleri;


Pek çok harika fonksiyona ve 2 kişiselleştirilebilir oyuncak arabaya sahip LEGO City Araç Modifiye Atölyesi oyun seti ile arabaları modifiye etmek çocuk oyuncağı.
Çocuklar çeşitli motorlar ve farklı far, tampon ve spoylerlere sahip modüler ön ve arka bölümler arasından seçim yaparak kendi tasarımlarını oluşturabilir.
Eğlenceli aksesuarlarıyla 2 tamirci ve 2 sürücü minifigürü içerir.
Bu 6 oyun seti, kolay anlaşılır resimli bir yapım rehberi ve çocukların modeli yaparken her açıdan görselleştirmelerini sağlayan sezgisel yakınlaştırma ve döndürme araçlarına sahip interaktif bir yapım rehberi olan LEGO Builder uygulamasıyla birlikte gelir.
Çocuklar inanılmaz araçları ve makineleri görerek büyürler ve LEGO City Harika Araçlar yapım setleri sayesinde açık uçlu yaratıcı oyunlara ilham veren gerçekçi modeller ve eğlenceli karakterlerle bunları yakından keşfetme şansı bulurlar.
LEGO City Araç Modifiye Atölyesi’ne hoş geldiniz. Muhteşem tasarımlar oluşturmak için akıllı konfigürasyon duvarını kullanın.
Tamircilerin ralli ve drift yarışları için havalı farlar, arka spoylerler ve tamponlar takmalarına yardım edin. Modifiye etmek, boyamak ve kaynak yapmak için araçları rampalara çıkarın. Farklı motorları takmak için vinci kullanın ve yola çıkmadan önce modifikasyon istasyonuna uğrayın. Bu atölye muhteşem!
LEGO City Araç Modifiye Atölyesi yapım seti, yaratıcı oyunların vitesini arttıracak özelliklerle doludur. Çocukların konfigürasyon duvarı, rampaları, motor vinci ve modifiye etmek için 2 aracı olan bir araç modifiye atölyesi yapmak için ihtiyaçları olan her şey, ayrıca 2 tamirci ve 2 sürücü minifigürü. Çocuklar, çeşitli oyuncak motorlar ile farklı farları, tamponları ve spoylerleri olan ön ve arka bölümlerden seçim yaparak kendi özel arabalarını oluşturabilirler.
Yapıldığında LEGO City Araç Modifiye Atölyesi’nin yüksekliği 9 cm, uzunluğu 32 cm, genişliği 12 cm’dir. Oyuncak kaynak torcu, kaynak maskesi ve alet takımı bulunur. Çocuklar, akıllıtelefonlar ve tabletler için LEGO Builder uygulamasıyla modelleri yaparken yakınlaştırabilir, döndürebilir ve her açıdan görüntüleyebilir. LEGO City oyun setleri, yaratıcı oyunlara ilham veren inşa edilebilen oyuncaklar ve eğlenceli karakterlerle çocukların öz güvenlerini ve yaratıcı becerilerini geliştirmeye yardımcı olur.
Parça sayısı: 507
Kutu ölçüsü: 48 x 28 x 6 cm
Ağırlık: 0,795 kg
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.