250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #stayhome BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #evdekal BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 200 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Lego City Çiftçi Pazarı Minibüsü 60345

549,90 TL
Stok Kodu 2081772
Marka Lego
Ürün Açıklaması
Lego City Çiftçi Pazarı Minibüsü 60345 Özellikleri;


Hayal gücüne dayalı rol oyunlarını seven çocuklar, LEGO® City Çiftçi Pazarı Minibüsü’ne (60345) bayılacak. Özelliklerle dolu mobil çiftlik manavı oyuncağının servis penceresi, açılan kapıları ve bir sürü harika fonksiyonu var. Çocuklar ayrıca içinden havuçların fırladığı bir sebze bahçesine ve satacak bir sürü eğlenceli ürüne sahip olacak. Bir tavşan figürü ve bir LEGO City TV karakteri dahil 3 minifigürle eğlenceli çiftlik manavı maceraları için sahne hazır.
5 yaş ve üzeri çocuklar için sürükleyici bir yapım deneyimi
Bu çiftlik temalı oyuncak yapım seti, kolay anlaşılır resimli bir yapım rehberi içerir. Böylece çocuklar kendi LEGO oyuncaklarını yapmanın gururunu ve neşesini yaşayabilir ya da arkadaşları ve aileleriyle birlikte eğlenceli bir yapım deneyimi yaşayabilir.
LEGO City’nin yaratıcı dünyası
LEGO City Çiftlik oyun setleri, eğlenceli ve heyecan verici bir şekilde günlük yaşamı betimleyen yaratıcı oyunlar için özelliklerle dolu binalar, gerçekçi araçlar ve ilham verici karakterlerle sınırsız oyun olanakları sunar.
Çocuklar için oyuncak çiftlik manavı – Dükkancılık oynamayı seven çocuklar, saatlerce yaratıcı oyunlar için ilham verici detaylar ve fonksiyonlarla dolu LEGO® City Çiftçi Pazarı Minibüsü’ne (60345) bayılacak
Kutuda ne var? – Çocukların oyunları teşvik eden bir sürü özelliğe sahip bir mobil çiftlik manavı ve sebze bahçesi yapmak için ihtiyacı olan her şey, ayrıca bir LEGO® City TV karakteri dahil 3 minifigür ve bir tavşan figürü
Eğlenceli fonksiyonlar – Çiftçi Pazarı Minibüsünün servis penceresi, açılan yan kapıları, arka kapıları ve minifigür kabini bulunur, sebze bahçesi ise eğlenceli bir havuç büyüme fonksiyonuna sahiptir.
Her duruma uygun bir hediye – Çiftçi Pazarı Minibüsü oyun seti, 5 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklara yılbaşı, doğum günü ya da başka bir günde hediye olarak verilebilir.
Boyutlar – Yapıldığında LEGO® City Çiftçi Pazarı Minibüsü’nün yüksekliği 10 cm, uzunluğu 25 cm, genişliği 17 cm’dir.
Küçük LEGO® hayranları için tasarlandı – Her oyuncak için kolay anlaşılır resimli basılı bir yapım rehberi içerir.
Eğlenceli aksesuarlar – LEGO® minifigür aksesuarları arasında oyuncak sulama kabı, kürek, dirgen, varil, havuç, balkabağı, mısır, üzüm, acı biber ve elma bulunur.
Oynarken öğrenin – LEGO® City oyun setlerinde bulunan binalar, sahneler, araçlar ve karakterler, çocukların yaratıcı becerilerini ve öz güvenini geliştirmeye yardımcı olan hayal gücüne dayalı oyunları teşvik eder.
Birinci sınıf kaliteli oyuncaklar – Dayanıklı, birbiriyle uyumlu ve her seferinde güvenle birleştirilebilen tüm LEGO® yapım parçaları ile oynamak eğlencelidir ve katı sektör standartlarına uygundur. 1958’den beri bu hiç değişmedi
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.