Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Lego City Geri Dönüşüm Kamyonu 60386

799,90 TL
Stok Kodu 2083762
Marka Lego
Ürün Açıklaması
Lego City Geri Dönüşüm Kamyonu 60386 Özellikleri;


LEGO City Geri Dönüşüm Kamyonu seti, 3 konteynerli bir geri dönüşüm merkezi dahil pek çok gerçekçi özelliğe sahiptir. Kamyonun konteynerleri boşaltmak için devirme platformu ve boşaltmak için kalkan bir kasası bulunur. 3 minifigürü ve kedi figürünü ekleyin, eğlence başlasın.
Kolay anlaşılır resimli bir yapım rehberi ve çocukların modeli yaparken bitmiş modeli her açıdan görselleştirmelerini sağlayan sezgisel yakınlaştırma ve döndürme araçlarına sahip dijital bir yapım rehberi olan LEGO Builder uygulamasıyla birlikte gelir.
Çocuklar inanılmaz araçları ve makineleri görerek büyürler ve LEGO City Harika Araçlar yapım setleri sayesinde açık uçlu yaratıcı oyunlara ilham veren gerçekçi modeller ve eğlenceli karakterlerle bunları yakından keşfetme şansı bulurlar.
Biipp… Biip… Biip! LEGO City Geri Dönüşüm Kamyonu, geri dönüşüm istasyonuna geldi.
İşçilerin konteynerleri platforma yüklemesine yardım edin ve içindekileri kamyonun arkasına boşaltmak için çarkı döndürün.
Hey! Meraklı kediye dikkat edin! İşiniz bittiğinde, üsse geri dönün ve içindekileri boşaltmak için kamyonun kasasını kaldırın.
Kim derdi ki çöpleri geri dönüştürmek bu kadar eğlenceli olacak?
Geri dönüşüm merkezi de bulunan bu LEGO City Geri Dönüşüm Kamyonu oyun setiyle çevreye özen göstermek çok eğlenceli.
Çocukların LEGO City Geri Dönüşüm Kamyonu’nu, ayrıca 3 konteynerli geri dönüşüm merkezini yapmak için ihtiyaçları olan her şey, 3 minifigür ve bir kedi figürü. Çocuklar geri dönüşüm konteynerlerini kamyona boşaltmak için devirme platformunu çalıştırabilir ve kamyonun kasasını kaldırarak yükünü boşaltabilir.
Yapıldığında Geri Dönüşüm Kamyonu’nun yüksekliği 8 cm, uzunluğu 21 cm, genişliği 6 cm’dir. Bu pilsiz oyun seti, çocukların hayal güçleriyle çalışır.
Çocuklar, akıllı telefonlar ve tabletler için LEGO Builder uygulamasıyla modeli yaparken yakınlaştırabilir, döndürebilir ve her açıdan görüntüleyebilir.
LEGO City oyun setleri, açık uçlu yaratıcı oyunlara ilham veren eğlenceli oyuncaklar ve karakterlerle çocukların öğrenmelerine destek olur.
Parça sayısı: 261
Kutu ölçüsü: 35 x 19 x 7 cm
Ağırlık: 0,556 kg
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.