250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #stayhome BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #evdekal BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Lego City Grocery Store 60347

999,00 TL
Stok Kodu 2081751
Marka Lego
Ürün Açıklaması
Lego City Grocery Store 60347 Özellikleri;


Bu LEGO® City Market (60347) setinde, çocukların yaratıcı market oyunları için ihtiyaç duyduğu her şey bulunur.
Oyuncak süpermarkette her türlü ürün var ve bir elektrikli araba, forklift ve alışveriş sepeti ile birlikte gelir.
Çocuklar ayrıca daha uzun süre oynamak için marketin Yol Zemini park yerini diğer LEGO oyun setlerine bağlayabilir.
5 minifigür, LEGO City Maceraları TV dizisi karakteri Bay Manav’ı içerir.
6 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar için tasarlandı.
Bu oyun seti, kolay anlaşılır bir yapım rehberiyle birlikte gelir, böylece çocuklar kendi LEGO oyuncaklarını yapmanın keyfini çıkarabilir ya da arkadaşları ve aileleriyle birlikte eğlenceli bir yapım ve oyun deneyimi yaşayabilir.
Çocuklar dünyayı oyunla keşfeder.
LEGO City oyun setleri, gerçek hayattan senaryolara dayalı, eğlenceli rol yapma faaliyetleri için gerçekçi araçlar, özelliklerle dolu binalar ve ilham verici karakterlerle çocukları aksiyonun tam ortasına taşır.
Oyuncak süpermarket oyun seti – 6 yaş ve üzeri çocuklar, bu LEGO® City Market (60347) oyun setiyle saatlerce yaratıcı rol yapma faaliyetinin keyfini çıkarabilir.
Kutuda ne var?
Çocukların oyuncak bir süpermarket, elektrikli araba ve forklift yapmaları için gereken her şey, ayrıca bir LEGO® Yol Zemini ve LEGO City Maceraları TV dizisi karakteri Mr. Produce dahil 5 minifigür
Özellikle ve fonksiyonlar – Çocuklar oyuncak forkliftle kasaları taşıyabilir, sebze meyveleri sergileyebilir, geri dönüşüm konteynerini doldurabilir ve sete dahil Yol zemini ile diğer LEGO® City oyun setlerine bağlayabilir.
Çocuklar için yaratıcı bir hediye – LEGO® City süpermarket oyun seti, 6 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklara doğum günü, yılbaşı ya da başka bir günde hediye olarak verilebilir.
Alışveriş oyunları için bir sürü yer – Yapıldığında Market’in yüksekliği 11 cm, genişliği 36 cm, derinliği 13 cm’dir.
Eğlenceli LEGO® minifigür aksesuarları içerir – Bu Market oyun setinde oyuncak alışveriş arabası, balık, ekmek ve çeşitli sebze ve meyveler bulunur.
Yapım ve oyun eğlencesi – Bu LEGO® City oyun seti, içindeki tüm LEGO oyuncaklar için kolay anlaşılır yapım talimatlarıyla birlikte gelir.
Çocuklar oynarken öğrenir – LEGO® City oyun setlerindeki binalar, araçlar ve karakterler, çocukların önemli yaşam becerilerini ve öz güvenlerini geliştirmeye yardımcı olan hayal gücüne dayalı yaratıcı oyunları teşvik eder.
Kalite garantili – Her LEGO® yapım parçası; tutarlı, uyumlu ve yapımı eğlenceli olduğundan emin olmak için titiz sektör standartlarına uygun üretilmektedir.
Önce güvenlik – LEGO® parçaları, katı global güvenlik standartlarını karşıladığından emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.