Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Lego City İnşaat Kamyonları ve Yıkım Gülleli Vinç 60391

1.299,00 TL
Stok Kodu 2085420
Marka Lego
Ürün Açıklaması
Lego City İnşaat Kamyonları ve Yıkım Gülleli Vinç 60391 Özellikleri;


Çocuklar, bu LEGO City İnşaat Kamyonları ve Yıkım Gülleli Vinç oyun setini inşa ederken ve oynarken öğrenir.
4 yaş ve üzeri çocuklar için özel olarak tasarlanan bu oyuncak yapım setinde 3 inşaat aracı, yıkılma fonksiyonlu harap bir ev, 3 işçi minifigürü ve hayali oyunlar için eğlenceli aksesuarlar bulunur.
Bu yapımı kolay 4 oyun seti, bir LEGO Başlangıç Yapım Parçası, resimli talimatlar ve çocukların modeli inşa ederken yakınlaştırmalarını, döndürmelerini ve görüntülemelerini sağlayan sezgisel araçlara sahip dijital bir yardımcı yapım uygulaması olan LEGO Builder uygulamasıyla birlikte gelir.
Çocuklar inanılmaz araçları ve makineleri görerek büyürler. LEGO City yapım setleri sayesinde açık uçlu, sınırsız ve yaratıcı oyunlara ilham veren gerçekçi modeller ve eğlenceli karakterlerle bunları yakından keşfetme şansı bulurlar.
Yıkım sahasındaki LEGO City inşaat işçilerine katılın. Bölgeyi kordona almak için bariyeri kullanın, sevimli örümceği el arabasıyla güvenli bir yere götürün ve işe koyulun. Yıkım gülleli vinci indirmek için nakliye aracının rampalarını açın.
Eski evi yıkmak için topu sallayın. Sonra kepçeyi takarak molozları damperli kamyona doldurun. İşiniz bittiğinde, ekipmanınızı toplayın ve bir sonraki işe doğru yola çıkın.
Bu LEGO City İnşaat Kamyonları ve Yıkım Gülleli Vinç setiyle, eğlenceli bir yapım ve oyun deneyimi için okul öncesi yaştaki çocuğunuza katılın.
Çocukların bir nakliye aracı, yıkım gülleli vinç, damperli kamyon ve harap ev inşa etmek için ihtiyaçları olan her şey, ayrıca yaratıcı rol yapma faaliyetleri için 3 işçi minifigürü ve eğlenceli aksesuarlar
Çocuklar, harap evi yıkmak için bomu sallar, sonra yıkım güllesi aparatını kepçeyle değiştirip, molozları damperli kamyona doldurur.
Bu oyuncak yapım setini 4 yaş ve üzeri çocuklara yılbaşı veya doğum günü hediyesi olarak verdiğinizde, çocukların yaratıcılığını geliştirmeye yardımcı olun.
Nakliye kamyonunun yüksekliği 9 cm, uzunluğu 17 cm, genişliği 9 cm’dir.
Bu setteki LEGO aksesuarları arasında oyuncak levye, el arabası, telsiz ve bina planı bulunur.
Parça sayısı: 235
Kutu ölçüsü: 48 x 28,2 x 61 cm
Ağırlık: 0,097 kg
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.