Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Lego City Kayak ve Dağcılık Merkezi 60366

2.399,00 TL
Stok Kodu 2085422
Marka Lego
Ürün Açıklaması
Lego City Kayak ve Dağcılık Merkezi 60366 Özellikleri;


Bu LEGO City Kayak ve Dağcılık Merkezi oyun setiyle pistlerin heyecanını evinize getirin. 3 katlı binada bir kış sporları mağazası, kafe ve kayakçıları pistin tepesine çıkaran, çalışan bir asansör var. Merkezde ayrıca tırmanma duvarı ve eğlenceli kış aktiviteleri için açık alan bulunur.
Sınırsız kış eğlencesi için 8 mini figürü, sincap ve baykuş figürlerini ekleyin.
İnteraktif dijital yapım talimatları: 7 yaş ve üzeri çocuklar, içindeki resimli rehberle eğlenceli bir yapım sürecinin keyfini çıkarabilir ya da sürükleyici bir yapım deneyimi için LEGO Builder uygulamasını indirebilir. Bu dijital rehberle çocuklar modelleri inşa ederken yakınlaştırabilir, döndürebilir ve görüntüleyebilir, ayrıca sanal oyun setlerini kaydedebilir.
Çocuklar için harika bir oyuncak: LEGO City oyun setleri, gerçekçi araçlar, özelliklerle dolu binalar ve ilham verici karakterlerle çocukları aksiyonun ortasına taşır. Çocuklar, gerçek hayatı eğlenceli ve heyecan verici bir şekilde betimleyen hikayeleri ve senaryoları canlandırırken etraflarındaki dünyayı tanır.
Yıl boyu kış maceraları için kayak pistine gidin! Asansörle binanın tepesine çıkın ve muhteşem bir kayak ya da snowboard deneyimi için kendinizi aşağı bırakın. Emniyet kemerini takın ve duvara tırmanmayı deneyin. Sonra kayak mağazasına uğrayarak ekipmanınızı yenileyin, şirin kafede sıcak bir şeyler için veya dışarıda kalarak paten kayın, buz hokeyi oynayın ya da şirin bir kardan adam yapın!
Oyuncak kayak merkezi: Eğlenceli kış aktiviteleriyle dolu LEGO City Kayak ve Dağcılık Merkezi oyuncak yapım setiyle çocukların hayal güçlerini uçurun.
Kutuda ne var? Çocukların bir kış sporları mağazası, kafe ve pist içeren modüler 3 katlı bir bina inşa etmeleri için gereken her şey, ayrıca kayak aksesuarlı 8 mini figür, kardan adam, baykuş ve sincap figürleri.
Özellikler ve fonksiyonlar: Kayakçıları kafeye ve yemek alanlarına çıkarmak için çalışan bir asansör içerir.
7 yaş ve üzeri kayak severler için bir LEGO hediyesi – Doğum günü, yılbaşı ya da sıradan bir gün için eğlenceli bir hediyedir.
Boyutlar: Yüksekliği 29 cm, genişliği 21 cm, derinliği 45 cm’dir.
LEGO mini figür aksesuarları: Bisiklet, ilkyardım seti, 2 sırt çantası, kamera, 4 kayak, 2 snowboard, 4 kar direği, 2 buz hokeyi sopası, 4 buz pateni, 4 kar ayakkabısı ve 2 buz kıracağı gibi oyuncak aksesuarlar içerir.
İnteraktif bir rehber dahildir: LEGO Builder uygulamasını keşfedin. Burada çocuklar sanal oyun setlerini keşfedip kaydedebilir, yapım sürecini takip edebilir, modelleri inşa ederken 3 boyutlu olarak yakınlaştırabilir, döndürebilir ve görebilir.
Sınırsız aksiyon! Bu seti LEGO City serisinden başkalarıyla birleştirerek daha fazla eğlence ve macerayı ortaya çıkarın.
Parça sayısı: 1045
Kutu ölçüsü: 37,8 x 9,4 x 48 cm
Ağırlık: 2,211 kg
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.