250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #stayhome BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #evdekal BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Lego City Köpekbalığı Saldırısı Gösterisi Yarışı 60342

399,90 TL
Stok Kodu 2081843
Marka Lego
Ürün Açıklaması
Lego City Köpekbalığı Saldırısı Gösterisi Yarışı 60342 Özellikleri;


Bu LEGO City Köpek Balığı Saldırısı Gösteri Yarışması setiyle aksiyon dolu oyunları başlatın. Çocuklar volanlı motosikleti etkinleştirip fırlatır, iskeletten ve dönen köpek balığı tekerleğinden kaçar, varilleri vurup gizli korsan hazinesi sandığını ortaya çıkarır. Saatlerce hayal gücüne dayalı oyunlar için LEGO City TV’den Chuck D. Goldberg dahil 2 mini figürü ekleyin.
5 yaş ve üzeri çocuklar için eğlenceli yap-oyna oyuncak; Bu LEGO City Stuntz oyun seti, kolay anlaşılır resimli bir yapım rehberiyle birlikte gelir, böylece çocuklar kendi LEGO oyuncaklarını yapmanın keyfini çıkarabilir ya da arkadaşları ve aileleriyle birlikte eğlenceli bir yapım ve oyun deneyimi yaşayabilir.
LEGO City’nin yaratıcı dünyasına hoş geldiniz; LEGO City oyun setleri, gerçekçi rol yapma faaliyetleri için havalı araçlar, gerçekçi yapılar ve ilham veren karakterlerle çocukları aksiyonun kalbine götürür. Daha da çılgın gösteriler için bu seti, LEGO City Stuntz serisinden başka setlerle birleştirin.
5 yaş ve üzeri çocuklar için gerçek gösteri aksiyonu; Bu LEGO City Köpek Balığı Saldırısı Gösteri Yarışması oyun setiyle eğlenceli gösterilere ve yarışmalara sahne hazırlayın.
Kutuda ne var? Çocukların Köpek Balığı Saldırısı Gösteri Yarışması’nı yapması için gereken her şey, volanlı bir gösteri motosikleti, bir LEGO City Maceraları TV dizisi karakteri dahil 2 mini figür ve bir iskelet figürü
Fonksiyonlu LEGO City Stuntz yarışması; Çocuklar oyuncak gösteri motosikletini etkinleştirip bırakır, köpek balığı çarkından kaçarak varilleri vurur ve korsan hazinesi sandığını ortaya çıkarır.
Her duruma uygun bir hediye; Bu LEGO City Stuntz oyuncağı, 5 yaş ve üzeri çocuklara ve LEGO City Maceraları TV dizisinin hayranlarına yılbaşı, doğum günü ya da başka bir günde hediye olarak verilebilir.
Boyutlar; Köpek Balığı Saldırısı Gösteri Yarışması’nın yüksekliği 19 cm, genişliği 26 cm, derinliği 9 cm’dir.
Kutu ölçüsü: 26,2 x 19,1 x 6,1 cm
Ağırlık: 0,37 kg
Parça sayısı: 122
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.