250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #stayhome BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #evdekal BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Lego City Lunapark Uzay Oyuncağı Kamyonu 60313

699,90 TL
Stok Kodu 2081862
Marka Lego
Ürün Açıklaması
Lego City Lunapark Uzay Oyuncağı Kamyonu 60313 Özellikleri;


Bu LEGO® City Lunapark Uzay Oyuncağı Kamyonu (60313) oyun seti, çocuklar ve lunapark severler için mükemmeldir. Mafsallı kamyonun ayrılabilir römorku, pek çok heyecan verici özelliğe sahip, çalışan uzay temalı bir oyuncağa dönüşür. Bu set, saatlerce oyunlar için 3 minifigür ve hikayelere ilham veren çok sayıda aksesuar içerir.
6 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar için tasarlandı
Bu oyun seti, kolay anlaşılır bir yapım rehberiyle birlikte gelir, böylece çocuklar kendi LEGO oyuncaklarını yapmanın keyfini çıkarabilir ya da arkadaşları ve aileleriyle birlikte eğlenceli grupça bir yapım ve oyun deneyimi yaşayabilir.
Dünyayı oyunla keşfedin.
LEGO City oyun setleri, gerçek hayattan senaryolara dayalı, eğlenceli rol yapma faaliyetleri için gerçekçi araçlar, özelliklerle dolu binalar ve ilham verici karakterlerle çocukları aksiyonun tam ortasına taşır.
Eğlenceli lunapark oyuncağı – 6 yaş ve üzeri çocuklar ve lunapark meraklıları için tasarlanan LEGO® City Lunapark Uzay Oyuncağı Kamyonu (60313) oyun setiyle çocuklar bütün gün eğlenebilir.
Kutuda ne var? – Çocukların, ayrılabilir römorku uzay temalı bir lunapark oyuncağına dönüşebilen bir kamyon yapmak için ihtiyaçları olan her şey, ayrıca 3 minifigür ve eğlenceli aksesuarlar
Eğlenceli özellikler ve fonksiyonlar – Çocuklar yolcuları bindirir ve mili çevirerek uzay oyuncağını çalıştırır.
Lunapark severler için eğlenceli bir hediye – 6 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklara doğum günü ya da başka bir günde hediye olarak verilebilir.
Boyutlar – Yapıldığında Uzay Oyuncağı’nın (kamyonla birlikte) yüksekliği 16 cm, genişliği 21 cm, derinliği 35 cm’dir.
Eğlenceli minifigür aksesuarları dahil – Bu LEGO® City oyun seti, fotoğraf karosu, uzaylı şapkası ve kupa dahil oyuncak minifigür aksesuarlarıyla birlikte gelir.
6 yaş ve üzeri için yapım eğlencesi – Bu lunapark oyun seti, kolay anlaşılır basılı yapım talimatlarıyla birlikte gelir.
Yaratıcı oyunlar için yapıldı – LEGO® City yapım setleri, yaratıcı ve hayal gücüne dayalı oyunlara ilham veren binalar, araçlar ve karakterlerle çocukları aksiyonun kalbine götürür.
Birinci sınıf kaliteli oyuncaklar – Dayanıklı, birbiriyle uyumlu ve her seferinde güvenle birleştirilebilen tüm LEGO® yapım parçaları ile oynamak eğlencelidir ve katı sektör standartlarına uygundur. 1958’den beri bu hiç değişmedi.
Önce güvenlik – LEGO® yapım parçaları, katı global güvenlik standartlarını karşıladığından emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.