Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Lego City Polis Merkezi 60316

1.499,00 TL
Stok Kodu 2085148
Marka Lego
Ürün Açıklaması
Lego City Polis Merkezi 60316 Özellikleri;


Bu 3 katlı LEGO City Polis Merkezi oyuncağı, kaçış fonksiyonlu bir hapishane, hırsızların egzersiz avlusu ve köpek eğitim alanı dahil ilham verici detaylarla doludur.
Çocuklar ayrıca bir polis arabası, helikopter ve hırsızların özel çöp kamyonu ile birlikte diğer oyun setlerine bağlamak için bir Yol Zeminine sahip olur.
3 LEGO City Maceraları TV dizisi karakteri dahil 5 mini figürü ekleyin, oyun başlasın.
6 yaş ve üzeri çocuklar için yapım eğlencesi!
Bu LEGO yapım seti, adım adım basılı bir yapım rehberine ve interaktif dijital yapım talimatlarına sahiptir.
Akıllı telefonlar ve tabletler için ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasında bulunan dijital yapım rehberi, çocukların modelleri yaparken her açıdan görmelerine olanak tanıyan sezgisel yakınlaştırma ve döndürme araçları içerir.
LEGO City’nin yaratıcı dünyası!
LEGO City oyun setleri, özelliklerle dolu binalar, gerçekçi araçlar ve hayal gücüne dayalı açık uçlu oyunlara ilham veren eğlenceli karakterleriyle keyifli bir yapım ve oyun deneyimi sunar.
LEGO City Polis Merkezi’nde rahat bir gün. Komiser Wheeler ve Allen, engelli parkurda polis köpeğine eğitim verirken yakaladıkları bir hırsız da egzersiz avlusunda volta atıyor. Sonra birden bire VIINN! Özel çöp kamyonuyla Daisy Kaboom geliyor!
Hapishane duvarı ‘ÇAATT!’ diye yıkılıyor ve hırsız kaçıyor. Helikopteri ve polis müdahale aracını harekete geçirin ve peşine düşün!
LEGO City TV temalı Polis Merkezi oyuncak seti; LEGO City Polis Merkezi, çocuklar ve LEGO City Maceraları TV dizisinin hayranları için ilhamla doludur.
Kutuda ne var? Çocukların 3 katlı bir polis merkezi, devriye aracı, helikopter ve çöp kamyonu yapmak için ihtiyaçları olan her şey, ayrıca bir köpek figürü ve 3 LEGO City TV karakteri dahil 5 mini figür.
Özellikler ve fonksiyonlar; Çöp kamyonunun bir konteyner lifti ve ‘kolay kaçışlı’ hapishane duvarını yıkmak için 2 tokmağı bulunur.
Ayrıca diğer LEGO City setlerine bağlamak için bir Yol Zemini içerir.
Her duruma uygun bir hediye; Bu LEGO City Polis oyuncağı, 6 yaş ve üzeri çocuklara doğum günü, yılbaşı ya da başka bir günde sürpriz olarak verilebilir.
Oynamak ve sergilemek için oyuncaklar; Yapıldığında Polis Merkezinin yüksekliği 27 cm, genişliği 28 cm, derinliği 24 cm’dir.
LEGO mini figür aksesuarları dahil; Bu polis oyuncak setinde hayal gücüne dayalı oyunlar için telsiz, kamera, kaka ve donut gibi pek çok eğlenceli aksesuar bulunur.
İnteraktif bir dijital yapım rehberi içerir; Çocuklar, akıllı telefonlar ve tabletler için LEGO Yapım Talimatları uygulamasıyla yaparken modelleri yakınlaştırabilir, döndürebilir ve görüntüleyebilir.
Çocukların yaratıcı becerilerini geliştirir; Çocuklar oynarken öz güvenleri ve önemli yaşam becerileri gelişir.
Kutu Ölçüsü: 54 x 7,8 x 28,2 cm.
Parça Sayısı: 668
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.