Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Lego City Polis Mobil Komuta Kamyonu 60315

999,90 TL
Stok Kodu 2083751
Marka Lego
Ürün Açıklaması
Lego City Polis Mobil Komuta Kamyonu 60315 Özellikleri;


Çocuklar LEGO City Polis Mobil Komuta Kamyonu oyun setiyle kendi LEGO City Maceraları TV dizisi hikayelerini oluşturabilir.
Oyuncak bir polis kamyonu ve hapishaneli bir römork, insansız hava aracı, ATV, ayrıca hırsızların traktörü ve yumurta fırlatıcılı römorku gibi muhteşem özellikler, heyecan verici fonksiyonlar ve havalı araçlarla doludur.
Duke DeTain, Gracie Goodhart ve Snake Rattler mini figürlerini ekleyin ve eğlence başlasın!
6 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanmıştır.
Bu LEGO yapım seti, adım adım basılı bir yapım rehberine ve interaktif dijital yapım talimatlarına sahiptir.
Akıllı telefonlar ve tabletler için ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasında bulunan dijital yapım rehberi, çocukların modelleri yaparken her açıdan görmelerine olanak tanıyan sezgisel yakınlaştırma ve döndürme araçları içerir.
LEGO City’nin ilham veren dünyası!
LEGO City oyun setleri, özelliklerle dolu binalar, gerçekçi araçlar ve hayal gücüne dayalı açık uçlu oyunlara ilham veren eğlenceli karakterleriyle keyifli bir yapım ve oyun deneyimi sunar.
Duke DeTain ve Gracie Goodhart, mobil komuta kamyonunda bir hırsızı taşırken ŞAPP! Snake Rattler, özel traktör römorkundan kamyonun ön camına yumurta fırlatıyor. Sonra ÇAATT! Mobil hapishanenin duvarını söktü ve kurtardığı suç ortağıyla birlikte kaçıyor! Polisin insansız hava aracını uçurun, ATV’yi harekete geçirin ve hırsızlar kaçmadan önce peşlerine düşün.
LEGO City TV temalı polis oyun seti; LEGO City Polis Mobil Komuta Kamyonu, çocuklar ve LEGO City Maceraları TV dizisinin hayranları için ilhamla doludur.
Kutuda ne var? Çocukların oyuncak bir polis kamyonu, hapishaneli bir römork, insansız hava aracı, ATV ve römorklu bir traktör yapmak için ihtiyaçları olan her şey, ayrıca 3 LEGO City TV karakteri dahil 4 mini figür.
Özellikler ve fonksiyonlar; Çocuklar traktör römorkundan yumurta fırlatabilir, hapisten kaçma fonksiyonunu çalıştırabilir ve ATV’yi eğerek her yöne çevirebilir.
Her duruma uygun bir hediye; Bu LEGO City Polis oyuncağı, 6 yaş ve üzeri çocuklara ve LEGO City Maceraları TV dizisinin hayranlarına doğum günü, yılbaşı ya da başka bir günde hediye olarak verilebilir.
Oynamak ve sergilemek için detaylı modeller; Yapıldığında polis kamyonunun yüksekliği 6 cm, uzunluğu 16 cm, genişliği 6 cm’dir.
LEGO mini figür aksesuarları dahil; Bu polis oyuncak setinde hayal gücüne dayalı oyunlar için oyuncak insansız hava aracı kumandası, kelepçe ve yumurta gibi pek çok eğlenceli aksesuar bulunur.
İnteraktif dijital yapım rehberi dahil; Çocuklar, akıllı telefonlar ve tabletler için LEGO Yapım Talimatları uygulamasıyla yaparken modelleri yakınlaştırabilir, döndürebilir ve görüntüleyebilir.
Çocukların yaratıcı becerilerini geliştirir; Çocuklar modelleri yaparken ve oynarken öz güvenleri ve önemli yaşam becerileri gelişir.
Kutu Ölçüsü: 38,2 x 7 x 26,2 cm.
Parça Sayısı: 436
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.