250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #stayhome BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #evdekal BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Lego City Tatilci Karavanı 60283

349,90 TL
Stok Kodu 2081606
Marka Lego
Ürün Açıklaması
Lego City Tatilci Karavanı 60283 Özellikleri;


Erkek ve kız çocuklar, bu LEGO® City Tatilci Karavanı (60283) oyun setiyle hayal güçlerinin götürdüğü her yere gidebilir.
Oyuncak karavan, küçük bir mutfak ve uyuma yerleri gibi hayal gücüne dayalı oyunlar için gerçekçi özelliklerle doludur.
Anne ve baba minifigürleri ve sevimli bir bebek figürüyle ailece sınırsız kamp maceraları için sahne hazır.
5 yaş ve üstü çocuklar için yaratıcı yapım ve oyun eğlencesi
Bu set, basit bir yazılı yapım rehberi ve Instructions PLUS'ı içerir. Akıllı telefonlar ve tabletlere yönelik ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasının bir parçası olan bu interaktif yapım rehberi, yakınlaştırma ve döndürme araçlarıyla LEGO yapımını gerçekten çocuk oyuncağı haline getirir!
LEGO City'nin yaratıcı dünyası
LEGO City Harika Araçlar yapım setleri, erkek ve kız çocuklar için harika hediyelerdir.
Çocuklar her tür havalı aracı keşfedebilir, eğlenceli ve heyecan verici bir şekilde hikayeler ve senaryolar oluşturabilir.
Çocuklar, eğlenceli ve gerçek hayattan rol oyunlarına ilham vermesi için gerçekçi özelliklerle dolu bu klasik LEGO® City Tatilci Karavanı (60283) oyun setiyle hayal güçlerinin götürdüğü her yere gidebilir.
Kutuda ne var? Bir çocuğun bir sürü harika özellikleri olan muhteşem bir karavan yapmak için ihtiyaç duyacağı her şey, ayrıca anne ve baba minifigürleri ve sevimli bir bebek figürü var.
Tatilci karavanının içi; masa, mutfak ve uyuma alanı dahil eşyalarla döşenmiştir.. Açılan yan paneli ve çıkarılabilir tavanıyla fiziksel oyunlar için bir sürü yer sunar.
Model araçları ve rol oyunu oyuncaklarını seven 5 yaş ve üstü çocuklar için mükemmel bir yılbaşı, doğum günü ya da özel gün hediyesidir.
Bu oyuncak karavan yalnızca temel yapım becerileri gerektirir.
Yapıldığında tatilci karavanının yüksekliği 9 cm, uzunluğu 16 cm, genişliği 5 cm'dir.
Aksesuarlar arasında minifigürlerin bebeği taşıması için güzel bir kanguru, kamp ocağı, tava, kızarmış yumurta ve kruvasan bulunur.
Basılı bir yapım rehberi ve akıllı cihazlar için ücretsiz LEGO® Yapım Talimatları uygulamasının içinde olan Instructions PLUS dahildir.
Bu interaktif yapım kılavuzu, çocukların usta yapıcılar olmasını sağlar. LEGO® City Harika Araçlar macera oyun setleri, çocukların fiziksel becerilerini ve öz güvenini geliştirmesine yardımcı olurken, açık uçlu yaratıcı oyunları teşvik etmek için gerçekçi araçlar ve eğlenceli karakterler içerir.
Birbiriyle uyumlu ve her seferinde tutarlı bir şekilde takılıpçıkarılabilen LEGO® City yapım parçaları, katı sektör standartlarına uygundur.
LEGO® City yapım parçaları, katı global güvenlik standartlarını karşıladığından emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.