250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #stayhome BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #evdekal BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 200 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Lego City Tavuk Kümesi 60344

229,90 TL
Stok Kodu 2081771
Marka Lego
Ürün Açıklaması
Lego City Tavuk Kümesi 60344 Özellikleri;


Açılan kapılara ve yumurta toplama çekmecesine sahip oyuncak bir tavuk kümesi, eğince direksiyonu dönen havalı bir arazi aracı (ATV), ayrıca 2 yumurta ve ATV’nin arkasına takılabilen kasa gibi eğlenceli aksesuarlar içeren bu LEGO® City Tavuk Kümesi (60344) ile çocukları eğlenceli çiftlik maceralarıyla tanıştırın!
5 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar için yapım eğlencesi
Bu çiftlik temalı oyuncak yapım seti, kolay anlaşılır resimli bir yapım rehberi içerir. Böylece çocuklar kendi LEGO oyuncaklarını yapmanın gururunu ve neşesini yaşayabilir ya da arkadaşları ve aileleriyle birlikte eğlenceli bir yapım deneyimi yaşayabilir.
LEGO® City dünyasına hoş geldiniz.
LEGO City Çiftlik oyun setleri, eğlenceli ve heyecan verici bir şekilde günlük yaşamı betimleyen yaratıcı oyunlar için özelliklerle dolu binalar, gerçekçi araçlar ve ilham verici karakterlerle sınırsız oyun olanakları sunar.
Çocuklar için çiftlik Maceraları oyuncağı – 5 yaş ve üzeri çocuklar için LEGO® City Tavuk Kümesi (60344) oyun setiyle çocukları eğlenceli çiftlik maceralarıyla tanıştırın.
Kutuda ne var? – Çocukların oyuncak bir Tavuk Kümesi, eğince direksiyonu dönen bir ATV yapmaları için gereken her şey, ayrıca bir çiftçi minifigürü, 2 tavuk figürü ve 2 yumurta dahil aksesuarlar
Eğlenceli fonksiyonlar – Çocuklar, kümesin çekmecesini açarak yumurtaları toplayabilir ve ATV’yi sağa sola eğerek yönünü çevirebilir.
5 yaş ve üzeri çocuklar için hediye fikri – Bu LEGO® City Tavuk Kümesi oyuncak yapım seti, doğum günü, yılbaşı ya da başka bir günde hediye olarak verilebilir.
Taşınabilen oyuncak – Yapıldığında Tavuk Kümesi’nin yüksekliği 9 cm, uzunluğu 6 cm, genişliği 5 cm’dir, böylece çocuklar gittikleri her yere götürebilir.
Eğlenceli minifigür aksesuarları dahil – Bu Tavuk Kümesi oyun setinde oyuncak bir sürücü kaskı, kasa, 2 yumurta ve çiçek bulunur.
Daha küçük model severlere rehber – Kolay anlaşılır, resimli bir yapım rehberi içerir.
Çocuklar oynarken öğrenir – LEGO® City Çiftlik oyun setleri, çocukların yaratıcı becerilerini ve öz güvenini geliştirmeye yardımcı olan hayal gücüne dayalı oyunlar için binalar, sahneler, araçlar ve karakterler içerir.
Kalite garantili – Tüm LEGO® yapım parçaları; tutarlı, uyumlu ve yapımı eğlenceli olduğundan emin olmak için 1958’den beri titiz sektör standartlarına uygun üretilmektedir.
Önce güvenlik – LEGO® parçaları, katı global güvenlik standartlarını karşıladığından emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.