250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #stayhome BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #evdekal BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Lego City Vahşi Hayvan Kurtarma Görevleri 60353

499,90 TL
Stok Kodu 2081753
Marka Lego
Ürün Açıklaması
Lego City Vahşi Hayvan Kurtarma Görevleri 60353 Özellikleri;


Çocukları, ekrandaki harika görevleri tamamlamak için gerçek LEGO® yapım parçaları kullanarak dijital macera hikayelerinde başrol oynayacakları interaktif bir oyun deneyimiyle tanıştırın. Bu LEGO City Vahşi Hayvan Kurtarma Görevleri (60353) oyun setinde bir görev kamyonu, 3 minifigür, yavru timsah, yavru panter, kurbağa, tavşan ve baykuş figürleri, ayrıca hikayelerle ilgili heyecan verici yapım hedeflerini çözmek için çok sayıda LEGO parçası bulunur.
Ücretsiz uygulamayı indirin.
6 yaş ve üzeri için bu LEGO City Vahşi Hayvan Kurtarma Görevleri oyun seti için LEGO Yapım Talimatları uygulamasının yüklü olduğu bir akıllı telefon veya tablet gereklidir.
Çocuklar için yaratıcı rol yapma faaliyetleri
Çocuklar, LEGO City Görevler oyun setleriyle aksiyonun tam ortasında kahramanlar olarak en sevdikleri ekran karakterleriyle etkileşime girerken ve günü kurtarmak için talimatsız, uygulamalı yapım görevlerini tamamlarken yaratıcılık ve problem çözme becerileri gelişir!
Uygulamalı dijital macera hikayeleri – Bu LEGO® City Vahşi Hayvan Kurtarma Görevleri (60353) oyun setiyle çocukları interaktif bir oyun deneyimiyle tanıştırın.
Kutuda ne var? – Çocukların bir görev kamyonu inşa etmek ve talimatsız yapım görevlerini çözmek için ihtiyaçları olan tüm LEGO® parçaları, ayrıca 3 minifigür, bir yavru timsah, panter, baykuş, kurbağa ve tavşan figürleri
Çocuklar için interaktif LEGO® eğlencesi – Çocuklar, ekrandaki Hayvan Kurtarma görevlerini tamamlamak için gerçek LEGO yapım parçalarını kullanarak dijital macera hikayelerinde başrol oynar.
Her duruma uygun eğlenceli bir hediye – Bu LEGO® City Vahşi Hayvan Kurtarma Görevleri oyun seti, 6 yaş ve üzeri çocuklara yılbaşı, doğum günü ya da başka bir günde hediye olarak verilebilir.
Modelin boyutları – Yapıldığında temel görev kamyonu modelinin yüksekliği 6 cm, uzunluğu 15 cm, genişliği 6 cm’dir.
Görev aksesuarları içerir – Oyuncak fırça, büyüteç, kamera, kupa, dürbün, tavşan, biberon, şırınga, telsiz, ağ ve kürek gibi minifigür aksesuarları bulunur.
Talimatsız oyun – Çocuklar, ekrandaki yapım görevlerini yerine getirmek ve günü kurtarmak için gerçek LEGO® yapım parçalarını ve yaratıcılıklarını kullanarak oynarken öğrenir.
Uygulamayla çalışan oyun seti – LEGO City Görevleri oyun setleri için LEGO Yapım Talimatları uygulamasının olduğu bir akıllı telefon veya tablet gereklidir.
Kalite garantili – Tüm LEGO® yapım parçaları; tutarlı, uyumlu ve yapımı eğlenceli olduğundan emin olmak için 1958’den beri titiz sektör standartlarına uygun üretilmektedir.
Önce güvenlik – LEGO® parçaları, katı global güvenlik standartlarını karşıladığından emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.