Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Lego City Wildlife Vahşi Hayvan Kurtarma Operasyonu 60302

1.699,00 TL
Stok Kodu 2083752
Marka Lego
Ürün Açıklaması
Lego City Wildlife Vahşi Hayvan Kurtarma Operasyonu 60302 Özellikleri;


Bir fil yavrusu, bir timsah yuvasının yakınlarında otlanırken… ÇAAATT!
Bir toprak kayması yolu kapatarak yavruyu annesinden ayırıyor ve timsah yaklaşıyor!
LEGO City vahşi hayvan kurtarma ekibini harekete geçir. Vinçli helikopteri ve paletli aracı kullanarak ağacı ve kayaları yoldan kaldır.
Yavru annesine, timsah da çatlayan yumurtasına kavuştuğunda, bir sonraki görevin için üsse dön.
Bu LEGO City Vahşi Hayvan Kurtarma Operasyonu oyun seti, sınırsız vahşi hayvan kurtarma oyunları için heyecan verici özellikler, simgeleşmiş hayvan figürleri ve ilham verici karakterlerle doludur.
Çocukların oyuncak bir vinçli helikopter, paletli araç, veteriner istasyonu, toprak kayma fonksiyonlu savana sahnesi yapması için gereken her şey, ayrıca fil, fil yavrusu ve yılan figürleri, 2 maymun figürü ve 4 minifigür var.
Çocuklar bir kolu iterek ağacı ve kayaları devirebilir. Helikopterin çalışan vinci, dönen pervaneleri ve kargo bölmesi bulunur.
Paletli aracın ayrılabilen bir zinciri ve saklama bölmesi bulunur.
6 yaş ve üzeri çocuklar için birinci sınıf bir doğum günü ya da sıradan bir gün hediyesidir.
Daha fazla aksiyon ve macera için bu oyun setini LEGO City Vahşi Hayvan serisinden başka setlerle birleştirin.
Bu LEGO City Vahşi Hayvan Kurtarma Operasyonu oyun setindeki vinçli helikopterin yüksekliği 12 cm, uzunluğu 35 cm, genişliği 31 cm’dir.
LEGO aksesuarları arasında oyuncak bir büyüteç, muz, maymunun alçısı, bardak, çeşitli laboratuvar malzemeleri ve bir timsah yumurtası bulunur.
Basit bir yapım kılavuzu ile birlikte, akıllı cihazlar için ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasındaki Instructions PLUS’a sahiptir.
Bu interaktif yapım kılavuzu, çocukların usta model yapıcılar olmasına yardımcı olur.
LEGO City Vahşi Hayvan oyun setleri, çocukları aksiyonun merkezine koyarak yaşamı eğlenceli ve heyecan verici bir şekilde betimleyen hikayeler ve senaryolar oynarken öz güvenlerini ve temel yaşam becerilerini geliştirmeye yardımcı olur.
Parça sayısı: 525
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.