250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #stayhome BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #evdekal BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Lego Creator Viking Gemisi ve Midgard Yılanı 31132

1.999,00 TL
Stok Kodu 2081752
Marka Lego
Ürün Açıklaması
Lego Creator Viking Gemisi ve Midgard Yılanı 31132 Özellikleri;


9 yaş ve üzeri çocuklar, bu LEGO® Creator 3’ü 1 arada Viking Gemisi ve Midgard Yılanı (31132) yapım setiyle nefes kesen aksiyonlu oyunlar oynayabilir.
8 kalkan, bir mancınıklı mermi atıcı, parçalarla yapılan bir inek ve parçalarla yapılan 2 kuzgunun bulunduğu geleneksel bir Viking Gemisi modeliyle birlikte çocukların eğlenceli sahneleri canlandırması için hareketli bir Midgard deniz yılanı içerir.
3’ü 1 arada oyuncaklar, harika hayali oyunlara ilham verir.
LEGO hayranları, bu aksiyon dolu 3’ü 1 arada setle 3 farklı Viking oyuncağı yapmaktan heyecan duyacak. Midgard Yılanlı bir Viking Gemisi, ejderhalı bir Viking Evi ve gizli mücevherli bir ağacın yanına parçalarla yapılan bir inek veya Fenris kurdu yapabilirler. Her model, 4 Viking minifigürü içerir.
Çocuklar 3’ü 1 arada yaratıcı eğlencenin keyfini çıkarır.
LEGO Creator 3’ü 1 Arada, her sette yapabilecekleri 3 farklı modelle çocuklara saatlerce eğlenmeleri için gerekli her şeyi verir! Her detaylı model bozulup, hayal edebilecekleri her şeye dönüştürülebilir. Gemiler, evler ve denizaltılar dahil inanılmaz 3’ü 1 arada setlerden seçim yapın.
3 Viking oyuncağı 1 sette – Çocuklar bir Viking Gemisi, bir Viking Evi ve bir Fenris kurdu içeren bu LEGO® Creator 3’ü 1 Arada Viking Gemisi ve Midgard Yılanı (31132) setine bayılacak
Sınırsız oyun seçeneği – Çocuklar kendi Viking macerasını seçebilir: Korkunç bir yılanla savaşan bir Viking Gemisi, ejderhalı bir Viking evi ya da 4 Viking ile çarpışan bir İskandinav kurdu
Son derece hareketli modeller – Oyuncak Midgard Yılanı’nın hareketli başı, kuyruğu, gövdesi, ağzı ve yüzgeçleri, oyuncak kurdun hareketli boynu, ağzı ve bacakları, çocukların hızlı aksiyon oyunları oynamasını sağlar.
Özelliklerle dolu – Viking Gemisi 8 kalkanla süslüdür ve bir mancınıklı mermi atıcı, parçalarla yapılan bir inek, parçalarla yapılan 2 kuzgun içerir, Viking evinin çatısı çıkarılabilir.
4 minifigür – Oyun setinde gemiyle, evle ya da kurtla hikayeler canlandırmak için silahlı 4 Viking minifigürü bulunur.
Tatmin edici bir model – Bu 1192 parçalı yapım seti, 9 yaş ve üzeri çocukların arkadaşları veya anne babalarıyla tatmin edici bir yapım deneyimi yaşamalarını sağlar.
Sergileme modeli – Yüksekliği 27 cm, uzunluğu 42 cm, genişliği 17 cm olan Viking gemisi, çocuk odası için eğlenceli bir sergileme modelidir.
İnteraktif dijital yapım – LEGO® Yapım Talimatları uygulamasıyla çocuklar akıllı telefonlarında ya da tabletlerinde modellerinin dijital bir versiyonunu yakınlaştırabilir, döndürebilir ve görselleştirebilir.
Birinci sınıf kalite – Altmış yılı aşkın süredir LEGO® yapım parçaları, her seferinde tutarlı bir şekilde takılıp çıkarılacak şekilde üretilmektedir.
Güvenlik garantili – LEGO® yapım parçaları, titiz global güvenlik standartlarına uygundur.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.