250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #stayhome BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #evdekal BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Lego Friends Emma'nın Sanat Okulu 41711

1.099,00 TL
Stok Kodu 2081758
Marka Lego
Ürün Açıklaması
Lego Friends Emma'nın Sanat Okulu 41711 Özellikleri;


8 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediye olan Emma’nın Sanat Okulu (41711) setiyle çocukları yaratıcı olmaya teşvik edin. Güzel binanın içinde, erkek ve kız çocukların seramik sanatı, moda ve 3 boyutlu yazıcı öğrenen LEGO® Friends Emma ile oynayabileceği, yaratıcı sanat oyuncaklarıyla dolu 3 kat var.
Yaratıcı çocuklar için hayal gücü geniş oyuncaklar
Bu oyuncak okul seti, çok sayıda şirin detaya sahiptir: çömlekçi çarkı kolu çevirerek döner, kameranın 2 lensi bulunur ve duruşu ayarlanabilen manken, standında döner. Büyük pencereleri, fırça ve kalemden oluşan yaratıcı levhasıyla bu güzel Fransız tarzı binanın kendisi de bir sanat eseri! Çocuklar, sete dahil LEGO DOTS karolarıyla istedikleri gibi kişiselleştirerek binayı da da güzelleştirebilir.
Sürükleyici bir model
Bu LEGO sanat seti, ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasında dijital talimatlara sahiptir. Bu talimatlarla çocuklar, modellerini yaparken 3 boyutlu görebilir, döndürebilir ve yakınlaştırabilir. Dijital çağa uygun bir yapım deneyimi!
Yaratıcı çocuklar için sanat hediyesi – Çocuklar, 4 sanat stüdyolu geniş bir oyuncak bina olan LEGO ® Friends Emma’nın Sanat Okulu (41711) setiyle yaratıcılıklarını ifade etsin.
Kutuda ne var? – Setin 844 parçasıyla, keşfedecek el sanatları sınıfları ve sanat stüdyoları, ayrıca çeşitli renkli sanat oyuncakları ve 3 LEGO® Friendskarakteriyle dolu 3 katlı bir bina yapılıyor.
Sanat stüdyosu seti, yaratıcı oyunları teşvik eder – El sanatlarını seven çocuklar, çeşitli sınıflarda farklı sanat eserleri yaptıklarını hayal eder, sonra fotoğrafını çekmek için stüdyoya götürür.
Yaratıcı ekipmanla dolu – Duruşu ayarlanabilenb ir manken, kamera, ip makaraları, tuvaller, resim fırçaları ve sprey boya tenekeleri gibi orijinal aksesuarlar, saatlerce yaratıcı oyunları teşvik eder.
Yaratıcı çocuklar için hediye fikri – Gerçekten özel yeni bir oyuncak veya hediye mi arıyorsunuz? Bu oyun setini 8 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklara yaratıcı bir doğum günü veya yılbaşı hediyesi olarak verin.
Gurur duyulacak bir sergileme modeli – Yüksekliği 25 cm, genişliği 23 cm, derinliği 8 cm olan 844 parçalı bu oyuncak okul seti, küçük model heveslilerini tatmin edecek zor bir yapım deneyimi sunar.
İnteraktif dijital yapım rehberi dahil – Çocuklar, akıllı telefonlar ve tabletler için LEGO® Yapım Talimatları uygulamasıyla yaparken modelleri yakınlaştırabilir, döndürebilir ve görüntüleyebilir.
Hayal gücünü geliştiren oyuncaklar – LEGO® Friends oyuncakları, çocukların ilgi alanlarını keşfetmelerine ve kendileri gibi karakterler eşliğinde etraflarındaki dünyayı anlamalarına yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.
Kaliteye odaklanıyoruz – Dayanıklı, birbiriyle uyumlu ve her seferinde güvenle birleştirilebilen tüm LEGO® yapım parçaları ile oynamak eğlencelidir ve katı sektör standartlarına uygundur. 1958’den beri bu hiç değişmedi.
Önce güvenlik – LEGO® yapım parçaları, katı global güvenlik standartlarını karşıladığından emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.