250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #stayhome BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #evdekal BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Lego Friends Patenli Disko Salonu 41708

999,00 TL
Stok Kodu 2081755
Marka Lego
Ürün Açıklaması
Lego Friends Patenli Disko Salonu 41708 Özellikleri;


7 yaş ve üzeri LEGO® Friends hayranlarına harika Patenli Disko Salonu (41708) oyuncağıyla saatlerce eğlenceli oyunlar hediye edin. Model açıldığında 3 eğlenceli aktivite bölgesi ortaya çıkar. Çocuklar, LEGO Friends Andrea’nın kaykaylarını giyip patenli diskoda arkadaşlarıyla takılmasına yardım eder. Karakterler ayrıca bovling ya da atari oyunları oynayabilir. 3 LEGO Friends karakteir ve çok sayıda harika oyuncak aksesuarla yaratıcı arkadaşlık hikayeleri için olasılıklar sınırsız.
Eğlenceli özelliklerle dolu
Çocuklar dişli çarkını döndürdüğünde mini bebekler ‘paten kayar.’ Çocuklar ayrıca DJ rolüne bürünebilir, modelde bulunan cep telefonu standı sayesinde çocuklar disko için müzik seçebilir. Kağıt bir rehberin yanı sıra bu set, Instructions PLUS ile birlikte gelir. LEGO Yapım Talimatları uygulamasında bulunan bu özellik, çocukların yapım sürecini anlamalarını sağlamak için yakınlaştırma, hayalet modu ve döndürme araçlarına sahiptir. Ayrıca ilerlemelerini kaydedip, istedikleri zaman modele kaldıkları yerden devam edebilirler.
Eğlenceli, özelliklerle dolu oyun seti - 3 heyecan verici aktivite alanının 1 arada olduğu menteşeli LEGO® Friends Patenli Disko Salonu (41708) oyuncağıyla çocuklara yaratıcı eğlence ve arkadaşlık dünyasının kapılarını açın.
Keşfedecek bir sürü özellik - 3 eğlenceli aktivite dahildir: patenli disko, bovling salonu ve atari oyunları alanı. Ayrıca geniş rol yapma faaliyetleri için 3 LEGO® Friends karakteri de var.
Orijinal detaylar - Otomat, patenler, bovling lobutları, cep telefonu, bovling çantası, top ve lobutlar, sandviç, mikrofon, atari oyunu, hokey masası ve dans oyunu içerir.
Tıpkı gerçeği gibi - Çocuklar menteşeli patenli disko setini açar ve LEGO® Friends Andrea’ya diskoda şarkı söyletir, masa hokeyinde arkadaşlarıyla kapıştırır veya oyuncak bovling salonunda atış yaptırır.
Sergilenecek bir model - Açıldığında bu oyun salonunun yüksekliği 14 cm, genişliği 38 cm, derinliği 17 cm’dir ve çocuk odaları için renkli bir sergileme modelidir.
7 yaş ve üzeri Friends severlere hediye - Dışarı çıkmayı ve arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi seven çocuklar için doğum günü veya yılbaşı hediyesiİnteraktif dijital yapım - LEGO® Yapım Talimatları uygulamasıyla çocuklar modellerini yaparken dijital bir versiyonunu yakınlaştırabilir, döndürebilir ve görselleştirebilir.
Çocuklar gerçek dünyada rol yapma faaliyetleriyle eğlenir - Erkek ve kız çocukların LEGO® Friends dünyalarını hayal güçlerinin gittiği yere kadar genişletmesi için diğer Heartlake City oyuncaklarıyla birleştirilebilir.
Kalite garantili - Dayanıklı, birbiriyle uyumlu ve her seferinde mükemmel bir şekilde takılıp çıkarılabilen LEGO® Friends setleri, sektörün katı kalite standartlarına uygundur.
Güvenlik garantili - LEGO® parçaları, katı global güvenlik standartlarını karşıladığından emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir.
Kutu ölçüsü: 28,2 x 6,1 x 48 cm
Ağırlık: 1,092 kg
Parça sayısı: 642
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.