Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Lego Speed Champions 007 Aston Martin 76911

899,90 TL
Stok Kodu 2083750
Marka Lego
Ürün Açıklaması
Lego Speed Champions 007 Aston Martin 76911 Özellikleri;


LEGO Speed Champions 007 Aston Martin DB5 yapım seti, 8 yaş ve üzeri çocuklara, araba meraklılarına ve her yaştan James Bond hayranlarına dünyanın en tanınmış spor arabalarından birine sahip olma, yapma ve keşfetme şansı sunar.
Yüksek hızlı oyunlar oynamak ve sergilemek için mükemmel olan bu aslına uygun LEGO modeli, simgeleşmiş 1964 İngiliz spor arabasının zarafetini ve klasik şıklığını yakalıyor.
Speed Champions koleksiyonuna muhteşem bir ek! Bu koleksiyonluk Aston Martin DB5 spor araba modeli, kalıplanmış gümüş renkli tel jantlara ve farklı James Bond filmlerini temsil eden 4 ekstra plakaya, ayrıca bir Ölmek İçin Zaman Yok-James Bond minifigürüne sahiptir.
Mühendislik dehasını kutlayın. LEGO Speed Champions yapım setleri, dünyanın lider ve ikonlaşmış araçlarının mini versiyonlarını sunar.
Hem çocuklar, hem yetişkinler tarafından sevilen bu kaliteli modeller, sergilemek veya Speed Champions serisinden diğer araçlara karşı nefes kesen yarışlar yapmak için de harikadır.
Zarif 007 Aston Martin DB5’in bu LEGO Speed Champions versiyonuyla dünyanın en ünlü otomobillerinden birini yapma ruhsatı alın.
Parça parça yaparken, ünlü İngiliz spor arabasının klasik tasarımını keşfedin.
Bitirdikten sonra sergileyin ya da Ölmek İçin Zaman Yok-James Bond minifigürünü direksiyona oturtun ve yüksek hızlı bir göreve çıkın!
Dünyaca ünlü 1964 model spor arabanın 007 Aston Martin DB5 LEGO Speed Champions 007 Aston Martin DB5 oyuncak modelini keşfedin.
Kutuda ne var? 007 Aston Martin DB5’in bir LEGO yorumunu yapmak için ihtiyacınız olan her şey, ayrıca oyuncak İngiliz anahtarlı bir Ölmek İçin Zaman Yok-James Bond minifigürü.
Oynamak ve sergilemek için koleksiyonluk bir model. Kendi Aston Martin DB5’inizi yapın, arkadaşlarınıza hava atın ve Speed Champions serisinden diğer araçlara karşı eğlenceliyarış ve araba takibi aksiyonunun keyfini çıkarın.
Her duruma uygun bir hediye. Bu 298 parçalı LEGO Speed Champions 007 Aston Martin DB5 modeli, 8 yaş ve üzeri çocuklara, araba meraklılarına ve James Bond hayranlarına doğum gününde ya da başka herhangi bir zamanda hediye olarak verilebilir.
Boyutlar: 007 Aston Martin DB5 modelinin yüksekliği 5 cm, uzunluğu 17 cm, genişliği 7 cm’dir.
Pil gerekmez – Bu koleksiyonluk LEGO Speed Champions 007 Aston Martin DB5, hayal gücünüzle çalışır.
İnteraktif yapım talimatları dahil. Akıllı telefonlar ve tabletler için LEGO Yapım Talimatları uygulamasıyla modelleri yakınlaştırın, döndürün ve görüntüleyin.
Otomotiv dünyasında çığır açan yenilikleri kutlayın. LEGO Speed Champions oyuncak yapım setleri, çocuklara ve yetişkinlere dünyanın en ünlü arabalarından bazılarını keşfetme şansı verir.
Kutu ölçüsü: 26,2 x 14,1 x 6,1 cm
Ürün ağırlığı: 0,34 kg
Parça Sayısı: 298
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.