Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Lego Speed Champions 1970 Ferrari 512 M 76906

799,90 TL
Stok Kodu 2083764
Marka Lego
Ürün Açıklaması
Lego Speed Champions 1970 Ferrari 512 M 76906 Özellikleri;


LEGO Speed Champions 1970 Ferrari 512 M yapım seti, çocuklara ve her yaştan araba tutkunlarına simgeleşmiş bir yarış arabasına sahip olma, yapma ve keşfetme şansı verir!
Oynamak ve sergilemek için mükemmel olan bu aslına uygun LEGO modeli, korkunç performansı ve pistte destansı düellolarıyla ün kazanmış, 1970’lerin efsanevi dayanıklılık yarışı arabasının özünü yakalıyor.
Dijital yapım talimatları; Bu koleksiyonluk oyuncak yarış arabası, basılı bir yapım rehberine ve interaktif dijital yapım talimatlarına sahiptir.
Akıllı telefonlar ve tabletler için ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasında bulunan sezgisel dijital yapım rehberi, modeli yaparken her açıdan görmenize olanak tanıyan inanılmaz yakınlaştırma ve döndürme araçları içerir.
Mühendislik dehasını kutlayın; LEGO Speed Champions yapım setleri, dünyanın lider ve en tanınmış araçlarının mini versiyonlarını sunar.
Hem çocuklar, hem yetişkinler tarafından sevilen bu kaliteli modeller, sergilemek veya Speed Champions serisinden diğer araçlara karşı nefes kesen yarışlar yapmak için de harikadır.
Muhteşem 1970 Ferrari 512 M’nin bu muhteşem LEGO Speed Champions versiyonuyla simgeleşmiş bir yarış arabasına yakından bakın.
Aracı parça parça yaparken büyüleyici aerodinamik tasarımını keşfedin. Yapmayı bitirdiğinizde, başyapıtınızı sergileyin ya da Ferrari sürücüsünü direksiyona oturtarak efsanevi yarış aksiyonu için en yakın başlangıç çizgisine gidin!
Simgeleşmiş 1970 Ferrari 512 M’in modeli; Hayal gücüne dayalı yarış aksiyonunu seven araba meraklıları ve çocuklar için aslına uygun oyuncak araba modelidir.
Kutuda ne var? 1970 Ferrari 512 M’nin bir LEGO yorumunu yapmak için ihtiyacınız olan her şey, ayrıca yarış tulumu, peruğu ve kaskı olan bir Ferrari yarış sürücüsü.
Koleksiyon yapın, oynayın ve sergileyin! Çocuklar ve araba meraklıları, 1970 Ferrari 512 M’yi yaparken inceledikten sonra çalışmalarını sergileyebilir ya da Speed Champions yarış aksiyonunda arkadaşlarına katılabilir.
Her duruma uygun bir hediye; Bu 291 parçalı LEGO Speed Champions 1970 Ferrari 512 M modeli, 8 yaş ve üzeri yarış arabası meraklılarına doğum gününde ya da başka herhangi bir zaman hediye olarak verilebilir.
Detaylarla dolu! Ferrari 512 M modelinin yüksekliği 4 cm, uzunluğu 15 cm, genişliği 7 cm’dir. Sürücü mini figürü ve bir sürü gerçekçi detay için bol bol yer var.
Pil gerekmez. Bu harika oyuncak araba çocukların hayal gücüyle çalışır, böylece yarış eğlencesi hiç bitmez!
İnteraktif dijital yapım talimatları; Akıllı telefonlar ve tabletler için LEGO Yapım Talimatları uygulamasıyla yaparken modelleri yakınlaştırabilir, döndürebilir ve görüntüleyebilirsiniz.
En sevdiğiniz araçların yapımını keşfedin! LEGO Speed Champions yapım setleri, çocuklara ve yetişkinlere dünyanın en ünlü arabalarından bazılarını keşfetme şansı verir.
Kutu ölçüsü: 26,2 x 7,2 x 14,1 cm.
Parça sayısı: 291
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.