Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Lego Speed Champions Ferrari 812 Competizione 76914

899,90 TL
Stok Kodu 2085798
Marka Lego , by BebekOdam
Ürün Açıklaması
Lego Speed Champions Ferrari 812 Competizione 76914 Özellikleri;


LEGO Speed Champions Ferrari 812 Competizione yapım seti, gerçek hayattaki sınırlı üretim spor arabanın gücünü ve performansını yakalıyor!
9 yaş ve üzeri çocuklar ve araba tutkunları, ilk kez bu havalı modele sahip olabilir, inşa edebilir ve sergileyebilir.
Bu oyuncak kırmızı Ferrari araba, pek çok orijinal detayı gururla taşır: arabanın tamamını kaplayan sarı çizgi, kaputunda siyah kanat, kaldırılmış arka kanat, belirgin vorteks jeneratörleri, karakteristik farlar, arka lambalar ve egzoz boruları. Bu sette ayrıca direksiyona oturtmak ve nefes kesen aksiyonu canlandırmak için bir yarış arabası minifigürü bulunur.
LEGO Builder uygulaması, kolay ve sezgisel yapım macerasında size ve çocuğunuza yol gösterir.
Modelleri 3 boyutlu olarak yakınlaştırın ve döndürün, setleri kaydedin ve ilerlemenizi takip edin. İtalyan markasının spor araba DNA’sının muhteşem bir ifadesi olan Ferrari 812 Competizione ile nefes kesen yarış aksiyonuna hazırlanın.
Orijinal versiyonundan pek çok heyecan verici detay barındıran bu muhteşem LEGO Speed Champions modelini alın, inşa edin ve sergileyin. Bu sette ayrıca hızlı maceralar için direksiyona oturtabileceğiniz bir sürücü minifigürü var!
9 yaş ve üzeri araba meraklıları ve ikonik İtalyan araba markasının hayranları için LEGO Speed Champions Ferrari 812 Competizione modeli. Ferrari modeli, direksiyona oturtarak pistte veya yolda süper hızlı aksiyonun keyfini çıkarmak için kasklı ve peruklu bir sürücü minifigürüyle birlikte gelir.
Kırmızı Ferrari 812 Competizione modelinin üzerinde kendiyle özdeşleşen boydan boya sarı bir çizgi, kaputunda siyah bir şerit ve belirgin vorteks jeneratörleri bulunur. 261 parçalı LEGO spor araba, eğlenceli bir yapım deneyiminden sonra gururla sergilenebilir ya da yarıştırılabilir.
Ferrari model arabayı 9 yaş ve üzeri çocuklara ya da araç tutkunlarına doğum günü veya yılbaşı hediyesi olarak verin.
Evde oynamak veya taşımak için Ferrari 812 Competizione modelinin yüksekliği 4 cm, uzunluğu 16 cm, genişliği 7 cm’dir.
Parça sayısı: 261
Kutu ölçüsü: 26 x 14 x 7,2 cm
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.