Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Lego Technic Bugatti Bolide 42151

1.649,90 TL
Stok Kodu 2085805
Marka Lego , by BebekOdam
Ürün Açıklaması
Lego Technic Bugatti Bolide 42151 Özellikleri;


BU LEGO Technic Bugatti Bolide oyuncak setiyle 9 yaş ve üzeri çocukları, kendi yarış arabası modellerini yapmaya teşvik edin.
Çalışan W16 motor, direksiyon ve kanat kapılar dahil tüm gerçekçi detaylarını yaparken zor bir projenin keyfini çıkaracaklar.
Arabanın çarpıcı görünümü, sarı siyah renkleri ve orijinal çıkartma detaylarıyla dikkatleri üzerine toplar.
Arabayı yapıp keşfettikten sonra, çocuklar koleksiyonluk modellerini gururla sergileyebilir.
Mühendisliğe harika bir giriş; İnşa edilebilen LEGO Technic model setleri, genç LEGO severleri anlaşılır ve gerçekçi bir şekilde mühendislik evreniyle tanıştıran gerçekçi hareket ve mekanizmalara sahiptir. LEGO Builder uygulaması, kolay ve sezgisel bir yapım macerasında size ve çocuğunuza yol göstersin. Modelleri 3 boyutlu olarak yakınlaştırın ve döndürün, setleri kaydedin ve ilerlemenizi takip edin.
Bir asiyle tanışmaya hazır mısınız? Buggati Bolide, motor sporları teknolojisinin olanaklarını zorluyor. Şimdi LEGO Technic Bugatti Bolide setiyle bu ikonik yarış arabasını inşa etme sırası sizde. Arabanın çalışan W16 motoru, direksiyonu, kanat kapıları dahil çeşitli detaylarını sergileyin ve çarpıcı görünümünü tamamlamak için çıkartma detaylarını ekleyin.
Motor sporları hayranları için bir model; 9 yaş ve üzeri yarış arabası tutkunlarına LEGO Technic Bugatti Bolide model setinin tüm detaylarını birleştirirken unutamayacakları bir yapım zorluğu verin.
Detayları inceleyin. Çocuklar, bu Bugatti yarış arabası modelinin çalışan W16 motorunu, direksiyonunu ve kanat kapılarını yapabilir ve keşfedebilir.
Orijinalinden esinlendi. Bu Bugatti Bolide oyuncak modeli, sarı siyah renklere sahiptir ve son dokunuşu katmak için çıkartma detaylarıyla birlikte gelir.
9 yaş ve üzeri çocuklar için hediye; Bu Bugatti yarış arabası modelini, yarış arabası oyuncaklarını seven bir çocuğa ve model spor araba koleksiyoncularına verin.
Oynayın ve sergileyin; Arabayı yapıp keşfettikten sonra, çocuklar koleksiyonluk modellerini gururla sergileyebilir.
Boyutlar; Bu LEGO Technic yapım setinin yüksekliği 8 cm, uzunluğu 31 cm, genişliği 13 cm’dir.
Yardımcı uygulama; Çocukların yeni beceriler kazanırken modelleri 3 boyutlu olarak yakınlaştırabileceği ve döndürebileceği, ilerlemeyi takip edebileceği ve setleri kaydedebileceği LEGO Builder uygulamasındaki sezgisel yapım talimatlarını keşfedin.
Mühendisliğe giriş; LEGO Technic parçalarla yapılan model setleri, genç LEGO severleri mühendislik evreniyle tanıştıran gerçekçi hareketlere ve mekanizmalara sahiptir.
Parça sayısı: 905
Kutu ölçüsü: 38,2 x 26,2 x 70,5 cm
Ağırlık: 0,382 kg
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.