Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Lego Technıc Mclaren Senna GTR 42123

549,90 TL
Stok Kodu 2076081
Marka Lego
Ürün Açıklaması
Lego Technıc Mclaren Senna GTR 42123 Özellikleri;


Mükemmel hız. Üstün güç. Nefes kesen görünüm. McLaren Senna GTR, yarış pistlerinin gerçek sembolü. Şimdi McLaren’ın nefes kesen süper arabasının bu LEGO® Technic versiyonuyla kendi orijinal modelini yapabilirsin. Tüm gerçekçi özellikleri ve güzel tasarım detaylarını keşfet, sonra yanından geçen herkesin beğeniyle incelemesi için arabanı sergile. Süper araba oyuncaklarını seven bir çocuk ya da genç için mükemmel bir hediye mi arıyorsunuz? Bu LEGO Technic McLaren Senna GTR (42123) harika bir seçim, hatta yetişkin McLaren hayranları bile bayılacak! Pistlerin ünlü simgesi orijinal süper arabadan esinlenen aslına uygun detaylarla dolu bu koleksiyonluk model oyuncak, sevenlerini heyecanlandıracak. Gerçekçi detaylar ve güçlü fonksiyonlar McLaren Senna GTR başka arabalara benzemez.
Bu muhteşem LEGO Technic oyuncak versiyonu da en az aslı kadar etkileyici. Tıpkı gerçeğindeki gibi pistonları hareket eden V8 motora, açılan ünlü kelebek kapılara, orijinal grafik ve renklere yakından bakın. Direksiyonu kullanarak döndürün, sonra herkesin beğeniyle izlemesi için modeli sergileyin. Mühendislik dünyasının kapılarını açın LEGO Technic setleri, LEGO severleri ulaşılabilir ve gerçekçi bir şekilde mühendislik dünyasıyla tanıştıran gerçekçi hareketler ve mekanizmalar içerir.
Süper araba tutkunları için göz kamaştırıcı LEGO Technic McLaren Senna GTR 42123 model yapım seti, ünlü orijinalinden esinlenen gerçekçi detaylarla doludur.
Bu süper araba oyuncak modelinin pistonları hareketli detaylı V8 motor, ‘yukarı ve dışarı' açılan kelebek kapılar ve gerçek McLaren'in ünlü stili gibi aslına uygun detaylarını inceleyin.
Üstteki direksiyonu çevirerek McLaren oyuncak arabayı keyifle sürün.
Motor sporları tutkunu ya da süper arabaları seven biri için en iyi hediyeyi mi arıyorsunuz? Bu set, kendi McLaren yarış arabasını yapıp sergilemeyi çok sevecek 10 yaş ve üstü çocuklar için harika bir seçimdir.
Pistlerin simgesi bu muhteşem süper araba oyuncak modeli, sergilendiğinde harika görünür ve süper arabalar, motor sporları ve McLaren hayranlarının hayallerini süsler.
Bu koleksiyonluk McLaren oyuncak araba, tıpkı gerçek süper arabadaki gibi göz alıcı grafiklere ve renklere sahiptir.
LEGO Technic evreni, bir sonraki yapım aşamasına hazır LEGO hayranlarına yönelik gelişmiş yapım oyuncakları sunar.
Dayanıklı, birbiriyle uyumlu ve her seferinde güvenle birleştirilebilen LEGO Technic yapım parçaları, titiz sektör standartlarına uygundur ve 1958'den beri böyle olmuştur.
LEGO Technic parçaları, katı global güvenlik standartlarını karşıladığından emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir.
Modelin Ebatı: 9 x 32 x 12 cm
Yaş Aralığı: 10 yaş ve üzeri
Parça Sayısı: 830
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.