250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #stayhome BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA #evdekal BİZİ İNSTAGRAM TAKİP EDİN @bebekodamcom 250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Lego Technic Monster Jam El Toro Loco 42135

399,90 TL
Stok Kodu 2081756
Marka Lego
Ürün Açıklaması
Lego Technic Monster Jam El Toro Loco 42135 Özellikleri;


Saatlerce eğlence için 2’si 1 arada oyuncak!
Monster Jam’in en ünlü kamyonlarından biri olan El Toro Loco, her zaman nefes kesen bir performans sunar.
Şimdi 7 yaş ve üzeri çocuklar, bu aksiyon dolu yapım oyuncağıyla en sevdikleri canavar kamyonun LEGO versiyonunu yapabilir.
Ünlü kamyonun hayranları, tıpkı gerçeği gibi olan boynuzları, burun halkasını, dişleri ve alev grafiklerini görmeye bayılacak.
Çocuklar oyuncak kamyonu çekip bırakarak hızla yarıştırabilir ya da havalı numaralar sergilemek için kendi rampalarını yapabilir.
Bu yapım setinde keşfedecek çok şey var. Çocuklar yeni bir zorluk istediğinde canavar kamyon oyuncaklarını çek-bırak bir Kaya Yarış Arabasına dönüştürebilirler. Bu arazi yarış arabası, ayrıca kabinde orijinal bir güvenlik kafesine sahiptir.
Yarının mühendislerine ilham verin!
İnşa edilebilen LEGO Technic modelleri, gerçeği gibi görünen ve çalışan araçlarla genç LEGO hayranlarına mühendislik ve mekaniğe harika bir giriş sağlar.
El Toro Loco, rakiplerinin korkusunun kokusunu alan öfkeli bir boğadır! Şimdi bu LEGO Technic Monster Jam El Toro Loco model setiyle efsanevi canavar kamyonu canlandırabilirsiniz. Kamyonunuzu hızlandırmak için çek-bırak özelliğini kullanın, sonra en sevdiğiniz Monster Jam kahramanının havalı gösterilerini ve numaralarını canlandırın.
Yeni bir zorlu hedefe hazır mısınız? Kamyonu araziye uygun bir Kaya Yarış Arabasına dönüştürebilirsiniz!
Canavar kamyon hayranları için mükemmel; Çocuklar bu LEGO Technic Monster Jam El Toro Loco oyuncak kamyonu yapmaya ve yarıştırmaya bayılacak.
Çek-bırak özelliğiyle bu 2’si 1 arada oyuncak, saatlerce eğlence sunar.
Çek-bırak özelliği; Çocuklar oyuncak kamyonlarını hızla sürmek için çek-bırak özelliğini kolayca kullanabilir.
Bu sağlam araç, havalı canavar kamyon atlayışları ve numaralarını canlandırmak için mükemmeldir.
2’si 1 arada oyuncak; Bir arada iki modelle keşfedecek çokşey var. Çocuklar, kamyonlarını bir Kaya Yarış Arabası arazi yarış aracına dönüştürmeye bayılacak.
7 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar için ideal; Bu set, genç canavar kamyon hayranları için model yapımına ve mühendisliğe harika bir giriş sunar.
Ayrıca Monster Jam sevenler için eğlenceli bir doğum günü hediyesidir.
Çocukların oyunları için mükemmel boyut; 11 cm yüksekliği, 18 cm uzunluğu, 11 cm genişliğiyle inşa edilebilen El Toro Loco kamyon modeli, yaratıcı oyunlar için idealdir.
Orijinal detaylar; Tıpkı gerçek hayattaki Monster Jam El Toro Loco gibi bu LEGO Technic oyuncak versiyonu da boynuzlara, burun halkasına, dişlere ve gerçek kamyonla ünlenen alev grafiklerine sahiptir.
Çıkartma eğlencesi; Çocuklar, Monster Jam El Toro Loco kamyonun belirgin görünümünü canlandıran harika çıkartmalarla modellerini tamamlamaya bayılacak.
Gerçeği gibi yapın; LEGO Technic yapım setleri, bir sonraki yapım aşamasına hazır LEGO hayranları için zor ve gelişmiş yapım setleri sunar.
Kutu Ölçüsü: 26,2 x 9,1 x 14,1 cm.
Parça Sayısı: 247
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.