Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Lego Technic Nasa Mars Rover Perseverance 42158

2.499,00 TL
Stok Kodu 2085149
Marka Lego
Ürün Açıklaması
Lego Technic Nasa Mars Rover Perseverance 42158 Özellikleri;


NASA’nın Mars Keşif Robotu Perseverance’ın LEGO Technic oyuncak versiyonunu inşa ederken çocuklara unutulmaz bir macera yaşatın.
Bu yapım projesi, bilim ve teknolojiye ilgi duyan çocuklar için mükemmeldir ve Mars ortamıyla keşif robotunun görevi hakkında daha fazla bilgi edinmelerini sağlayan bir artırılmış gerçeklik uygulaması deneyimiyle birlikte gelir.
Mars’a yolculuk! Bu model oyuncak, çocukların NASA Perseverance Keşif Robotu ve yardımcısı Ingenuity helikopteri hakkında daha fazla bilgi edinmelerini sağlayan özelliklerle doludur.
Keşif robotu, 360° derece dönebilen direksiyona ve hareketli bir kola, ayrıca aracın engebeli yüzeylerde 6 tekerlekle gidebilmesini sağlayan mafsallı bir süspansiyona sahiptir. Güç ünitesi, anten, kameralar ve bilimsel aletler gibi başka inşa edilebilen detayları da bulunur.
Sezgisel talimatlar: Modelleri 3 boyutlu olarak yakınlaştırmaya, döndürmeye, setleri kaydetmeye ve ilerlemeyi takip etmeye olanak tanıyan LEGO Builder uygulaması, çocuğunuza sezgisel bir yapım macerasında yol göstersin.
Mars görevine hazır mısınız? NASA’nın Perseverance Mars Keşif Robotu’nu ve yardımcısı Ingenuity helikopterini inşa etme zamanı.
Keşif robotunun 6 tekerlekle engebeli yüzeylerde seyahat etmesini sağlayan mafsallı süspansiyona göz atın.
Gelişmiş 2 modlu direksiyonu deneyin ve keşif robotunun kolunu hareket ettirin. Mars ve bu görev hakkında bilgiler veren Artırılmış Gerçeklik uygulamasıyla daha fazlasını keşfedin.
Bilim ve teknoloji tutkusunu besleyin! 10 yaş ve üzeri çocuklar, bu LEGO Technic NASA Mars Rover Perseverance model oyuncağıyla uzay keşfinin zorluklarını daha yakından öğrenebilir.
Test uçuşu gerçekleştirin. Bu set, Perseverance Keşif Robotu’na eşlik eden NASA’nın Ingenuity helikopterinin inşa edilebilen oyuncak versiyonunu içerir.
Artırılmış Gerçeklik, görevi canlandırır. Yardımcı artırılmış gerçeklik uygulaması, çocukların keşif robotunun ve görevinin detaylarına dalmalarını sağlar.
Fonksiyonları keşfedin: 360° direksiyonu, hareketli kolları ve aracın engebeli yüzeylerde gitmesini sağlayan tam mafsallı süspansiyonu, ayrıca inşa edilebilen bilimsel araçları bulunur.
10 yaş ve üzeri çocuklar için hediye: Bu Mars Perseverance Keşif Robotu oyuncağı, uzay keşfine ya da bilim ve teknoloji projelerine ilgi duyan çocuklar için güzel bir hediye fikridir.
Boyutlar: Bu LEGO Technic yapım setinin yüksekliği 23 cm, uzunluğu 32 cm, genişliği 23 cm’dir.
Yardımcı uygulama: Model severlerin yeni beceriler kazanırken modelleri 3 boyutlu olarak yakınlaştırabileceği ve döndürebileceği, ilerlemelerini takip edebileceği ve setleri kaydedebileceği LEGO Builder uygulamasındaki sezgisel talimatları keşfedin.
Mühendisliğe giriş: LEGO Technic inşa edilebilen model setleri, genç LEGO severleri mühendislik evreniyle tanıştıran gerçekçi hareketlere ve mekanizmalara sahiptir.
Parça sayısı: 1132
Kutu ölçüsü: 38,2 x 26,2 x 11,8 cm
Ağırlık: 1,485 kg
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.