Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Lego Technic NASCAR Yeni Nesil Chevrolet Camaro ZL1 42153

1.649,90 TL
Stok Kodu 2085806
Marka Lego , by BebekOdam
Ürün Açıklaması
Lego Technic NASCAR Yeni Nesil Chevrolet Camaro ZL1 42153 Özellikleri;


Yarış arabalarını seven 9 yaş ve üzeri çocuklar için işte zorlu bir proje!
Bu LEGO Technic NASCAR Yeni Nesil Chevrolet Camaro ZL1 modelinin tüm ayrıntılarını inşa ederken yeni beceriler geliştirmekten keyif alacaklar.
Ardından direksiyon, açılır kaput ve hareketli pistonlu V8 motor gibi gerçekçi özelliklerini keşfedebilirler.
Bu oyuncak model sergilendiğinde harika görünür ve NASCAR hayranlarının tutkularını oyun yoluyla kutlamasının harika bir yoludur.
Muhteşem bir yapım deneyimi! LEGO Builder uygulaması, bu NASCAR Chevy Camaro modelini inşa ederken kolay ve sezgisel yapım macerasında size ve çocuğunuza yol gösterir. Modelleri 3 boyutlu olarak yakınlaştırın ve döndürün, setleri kaydedin ve ilerlemenizi takip edin.
Zorlu bir mühendislik projesi! LEGO Technic parçalarla yapılan modeller, gerçekçi hareketlere ve LEGO severleri, ulaşılabilir ve gerçekçi bir şekilde mühendislik evreniyle tanıştıran mekanizmalara sahiptir.
Yarışa hazır mısınız? LEGO Technic NASCAR Yeni Nesil Chevrolet Camaro ZL1 ile NASCAR şampiyonu olma zamanı. Chevrolet Camaro'nun kendi özgün yeni nesil NASCAR versiyonunu inşa ederken motor sporlarına olan sevginizi bir üst seviyeye taşıyın. Ardından direksiyon, açılır kaput ve hareketli pistonlu V8 motor gibi özelliklerini keşfedin. Aksiyon nihayet bittiğinde sergilemek için harika bir modeldir.
Yarış arabalarını seven 9 yaş ve üzeri çocuklar bu LEGO Technic NASCAR Yeni Nesil Chevrolet Camaro ZL1 oyuncak setini inşa edip keşfederken çok eğlenecekler. Keşfedilecek pek çok özellik.
Bu Chevy Camaro model setinde direksiyon, açılır kaput ve hareketli pistonlu bir V8 motor bulunur; çocuklara modeli yaptıktan sonra keşfedebilecekleri pek çok özellik sunar.
LEGO Technic oyuncak seti, NASCAR koleksiyonlarını vemotor sporlarını seven çocuklar ve yetişkinler için güzel bir doğum günü veya özel gün hediyesi fikridir.
LEGO Technic yapım setinin yüksekliği 7 cm, uzunluğu 28 cm ve genişliği 13 cm’dir.
LEGO Builder uygulaması, modelleri 3 boyutlu olarak yakınlaştırmanıza ve döndürmenize, setleri kaydetmenize ve ilerlemenizi takip etmenize olanak tanıyan araçlarla sezgisel bir yapım macerasında size ve çocuğunuza yol gösterir.
Parça sayısı: 672
Kutu ölçüsü: 38 x 26 x 7,5 cm
Ağırlık: 0,91 kg
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.