Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

L.O.L. Dans Çok Gizli Bebekler

599,90 TL
Stok Kodu 2078315
Marka L.O.L.
Ürün Açıklaması
L.O.L. Dans Çok Gizli Bebekler Özellikleri;


Serinin; B-Gurl, Virtuelle, Miss Royale ve Major Lady olmak üzere 4 farklı modeli bulunmaktadır.
Dans, müzik ve eğlence! Karanlıkta parlıyorlar!
Yepyeni bir seri, L.O.L.ciler’in heyecan ile beklediği lansman DANCE DANCE DANCE!
L.O.L. Surprise Dance ile şimdi müzik, dans ve eğlence L.O.L.ciler ile buluşmaya devam ediyor!
DANS OMG paketi tıpkı bir televizyonu andırıyor. Televizyon ekranındaki OMG Bebekler çok özel hareketleriyle çocukların dikkatini çekecek!
Bunu keşfedebilmek için paketi oynatmaları yeterli olacak. Üstelik mor ışık sürprizleri sayesinde parlayan Dans OMG Bebekler göz kamaştırıyor!
Ufak bir ipucu; Dance OMG Bebekler’in elleri çıkarılabilir özelliği sayesinde OMG Bebeklerini daha rahat giydirebilecekler!
Üstelik her bir Dance OMG Bebek paketleri özel ekran tasarımları sayesinde dans pistine dönüşerek oyun seti haline gelebiliyor!
Her bir L.O.L. OMG Bebek’in kendi tarzına özel elbise çantaları, aksesuar kutusu ayakkabı kutusu, elbise, ayakkabı, şişe, tarak, sergileme standı, mor ışık feneri ile toplam 15 sürpriz ile geliyor!
3 x AG3 pil ile çalışmaktadır.
Ürün ölçüsü: 20,3 x 8,1 x 30,4 cm.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.