Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Mamajoo Elektrikli USB Çiftli Göğüs Pompası

399,00 TL
Stok Kodu 18519
Marka Mamajoo
Ürün Açıklaması
Mamajoo Çiftli USB Elektrikli Göğüs Pompası özellikleri;

Ürün İçeriği: Motorünitesi, Hava Tüpü- Motor Ünitesi Giriş Parçası, AC Adaptörü,Tıpa, Silindir kapak,Silikon diyafram, Pompa gövdesi, Silikon konfor başlığı, Valf, ValfKapağı, Sızdırmaz Silikonconta, Pompa hijyen kapağı, 2 x PES Anne sütü saklama kabı,Biberon emziği ve KapatmaHalkası, Saklama kabı denge tabanlığı
Güç: Input: 100- 240V ~5o/60Hz Output: 5-6V 1A DC
Çalışma Süresi: 1- 30 dakika , Ağırlık: 0,164 kg
Uygun Olduğu Avrupa Standardı: CE-EN60335, EN55014 ve EN61000
Markanın Ait Olduğu Ülke: Almanya &Türkiye
Üretim Yeri: Türkiye

Paketiçeriği:
1 xÇekim Ayarlı Elektronik USB Göğüs Pompası
2 x PESBiberon (150 ml)
2 xKapatma Halkası
1 x Silikon Biberon Emziği

Özellikleri:
Kolay,hızlı ve zahmetsiz süt sağmak için uygun çekimgücü seçimiyleMamajoo Elektronik USB Çiftli Göğüs Pompası maksimumkonfor ve kullanım kolaylığısunar.

Ürün Avantajları:
• Birhastane göğüspompası kadar güçlü, aynı zamanda kolaylıklataşınabilir olan ve Laptop, USB veyapowerbank ile de çalışabilen Mamajoo Elektronik USB ÇiftliGöğüs Pompası;silikon konfor başlığı sayesinde süt sağımı sırasında bebeğin emişigibi doğal, nazik ve rahathissettirir.
• Son derece sessiz, kolay ve hızlı sağım sağlar.
• Tekli veçiftli olarak iki farklı kullanım seçeneği sunmaktadır.Açma/Kapama tuşuna birkez basıldığında çalışmaya tekli çekim modunda başlar.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.