Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Mamajoo Mini Hediye Seti 150 ml Pembe

79,90 TL
Stok Kodu 17017
Marka Mamajoo
Ürün Açıklaması
Mamajoo Mini Hediye Seti 150 ml Özellikleri;


mamajooMini Hediye Seti, ideal bir hediye olacak şekilde yeni doğan bebek ile yeni annenin ilk aylardaki ihtiyaçları göz önünde tutularak özenle seçilmiş gerekli ve yüksek kaliteli 3 farklı ürün içerir. Sette bulunan ürünlerin tümü Avrupa Birliği standartlarına uygun ve en yüksek kalitede BPA içermeyen (%0 BPA) hammaddelerden üretilmiştir.
1)mamajooPES Biberon 150 ml & mamajooSilikon Biberon Emziği S / No.1
BPA içermeyen, güvenilir ve sağlıklımamajooBiberon & Biberon Emziği anti-kolik valf sistemi ile beslenme sırasında bebeklerin hava yutma riskini engellemeye yardımcıdır. Anne göğsüne en benzer formda tatsız ve kokusuz silikondan üretilen mamajooBiberon Emziği sayesinde anneler emzirme ile biberonla beslemeyi kolayca birleştirebilirler.
mamajooBiberonları, doldurmayı ve temizlemeyi kolaylaştırmak için geniş ağızlı olarak tasarlanmış olup, dengeli duruş için geniş tabanı, minik ellerin kolay tutması için gövde üzerinde tutma kavisleri bulunur. mamajoobiberon kapaklarında özel olarak tasarlanan bölüm biberon emziğini tamamen kapattığından kullanım ve taşımada kesin sızdırmazlık sağlar. mamajooBiberon üzerinde bulunan ölçek işaretleri de bebeğin ne kadar beslendiğinden emin olunmasını sağlar.
2)mamajooOrtodontik Silikon Emzik Opak 0+ ay
Tatsız ve kokusuz yüksek kaliteli silikondan üretilen mamajooEmzikler, tüm diğermamajooürünleri gibi BPA içermez. Ortodontik (damaklı) formda üretilen mamajooemzikler bebeklerin diş ve damak gelişimine zarar vermeyecek şekilde tasarlanmış olup, emzik kalkanındaki geniş hava delikleri salya birikimini önleyerek hava dolaşımını sağlar ve bebeklerin hassas ciltlerinin tahriş olması riskini azaltır.
3) mamajooEmzik Askısı
Halkalı emziklerin bebek kıyafetlerine sağlamca takılarak yakınında olmasını sağlayanmamajooEmzik Askısı, emziğin yere düşmesini veya kolayca kaybolmasını engeller. Emzik askısının kancası emzik halkasına, pratik klipsi ise bebek giysisine kolayca takılıp tek elle açılıp kapanacak şekilde tasarlanmıştır. BPA ve Fitalat içermeyen mamajooEmzik Askısı AB standardına, kumaşı ise Ökotex-Standart 100’e uygun olup salya ve tere karşı dayanıklıdır.

Temizlik ve Bakım: Bu setin içeriğindeki mamajooBiberon & Biberon Emziği ilemamajooEmzik bulaşık makinesinde yıkanabilir ve sıcak suda 5 dakika kaynatılarak veyamamajoosterilizörle steril edilebilirler. mamajooEmzik Askısı ise yalnızca aşındırıcı deterjan içermeyen nemli bir bezle silinebilir. Çamaşır makinesi veya bulaşık makinesinde yıkamayınız.
Uygun Olduğu Avrupa Standartları:EN14350, EN1400, EN12586
Paket İçeriği:
1 x mamajooPES Biberon 150 ml & mamajooSilikon Biberon Emziği S / No.1
1 x mamajooSilikon Ortodontik Emzik Opak 0+ ay
1 x mamajooEmzik Askısı
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.