Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Mamajoo Silikon Göğüs Ucu Çıkartıcı Seti ve Saklama Kutusu

149,90 TL
Stok Kodu 2077141
Marka Mamajoo
Ürün Açıklaması
Mamajoo Silikon Göğüs Ucu Çıkartıcı Seti & Saklama Kutusu Özellikleri;


Tüm Mamajoo ürünleri, bebek sağlığı ön planda tutularak ABD ve Avrupa Birliği Standartlarına uygun olarak ISO 9001;2015 belgeli, en son teknoloji kullanılan üretim tesislerimizde BPA ve Fitalat içermeyen yüksek kaliteli hammaddelerden üretilmektedir.

Düzleşen veya içe dönük meme ucu bebeğin, memeyi kavrayarak emmesini güçleştirir.
Bu gibi durumlarda meme ucunu nazikçe dışarıya çıkartıp, bebeğin kavrayabilmesini ve emmeye devam etmesini sağlamak çok önemlidir.
Mamajoo Silikon Göğüs Ucu Çıkartıcılar emziren anneler için büyük bir sorun olan düz veya içe dönük göğüs uçlarını annenin ayarlayabileceği nazik bir çekişle dışarı çıkartır. Böylece bebeğin kolayca meme ucunu kavramasını sağlar ve emzirmenin düzene girmesine yardımcı olur.
Mamajoo Silikon Göğüs Ucu Çıkartıcılar yüksek kaliteli yumuşak ve kokusuz silikondan üretilmiştir.
Mamajoo Silikon Göğüs Ucu Çıkartıcılar küçük ve pratik olup her zaman kolayca steril ederek hijyenik olarak yanınızda bulundurmanız için Mamajoo Sterilizasyon & Saklama Kutusu ile birlikte sunulmaktadır.
Mamajoo Silikon Göğüs Ucu Çıkartıcıları ilk ve her kullanımdan önce steril ediniz ve temiz ellerle kullanınız.
Mamajoo Silikon Göğüs Ucu Çıkartıcıları, bir sağlık uzmanı bilgisinde hamilelikten önce veya doğumdan sonra kullanılabilir.
Doğuştan olmayan ve sonradan görülen meme başı içe çekilmeleri derhal bir doktor tarafından muayene edilmelidir.
Temizlik ve Sterilizasyon:
İyice yıkanıp durulanmış Mamajoo Silikon Göğüs Ucu Çıkartıcıları Mamajoo Sterilizasyon & Saklama Kutusuna yerleştirin ve 25 ml su ekleyin.
Mikrodalganızı 750 – 1000 W’a ayarlayıp 3 dakika çalıştırın. Sonrasında 5 dakika soğumaya bırakıp içindeki suyu dökün.
Ürünleriniz hijyenik olarak kullanıma hazır olacaktır.
Üretim Yeri: Türkiye
Paket İçeriği:
2 x Mamajoo Silikon Göğüs Ucu Çıkartıcı
1 x Mamajoo Sterilizasyon & Saklama Kutusu
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.