Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Maxi-Cosi Beryl Oto Koltuğu 0-7 yaş / Authentic Grey

7.399,00 TL
Stok Kodu 74366
Marka Maxi-Cosi
Ürün Açıklaması
Maxi-Cosi Beryl Oto Koltuğu

 

 

  • Doğumdan itibaren 7 yaşına kadar kullanım
  • G-Cell ve Airprotect ile maksimum güvenlik
  • Araç emniyet kemeri veya Isofix baza ile kolay kurulum
  • Çift yönlü kullanım imkanı

 

Grup 0+/1/2 Doğumdan yaklaşık 7 yaşına ve 25kg'a kadar olan çocuklar için uygundur.

 

Çocuğunuz ile birlikte büyüyor.

 

Maxi-Cosi, daha uzun süreli kullanım ve  güvenli, konforlu seyahat için bebeğinizle birlikte büyüyen Maxi-Cosi Beryl oto güvenlik koltuğunu tasarladı.

Doğumdan yaklaşık çocuğunuzun 7 yaşına kadar uyacak şekilde kolayca ayarlanabilen, arkaya dönük ve öne bakan konumlara sahip  ihtiyacınız olan tek araba koltuğudur. 

Beryl, maksimum yan darbe koruması G-CELL ve kafalıkta AirProtect teknolojisini kullanır ve bir çarpışma durumunda size en üst düzeyde güvenlik sunar.

Ayrıca, rahatınız için tüm arabalara ISOFIX veya aracınızın 3 noktalı emniyet kemerini kullanarak hızlı ve güvenli bir şekilde uyum sağlar.


Doğumdan yaklaşık 7 yaşına kadar

Maxi-Cosi Beryl, çıkarılabilir iç küçültücü sayesinde (doğumdan 13kg'a kadar) doğumdan yaklaşık 7 yaşına kadar, araba ile yolculuğu 5 yatma pozisyonu ile güvenli ve konforlu hale getirmek için tasarlanmıştır.
Sürüş yönünün tersine veya sürüş yönüne kurulum

 

Beryl oto güvenlik koltuğu, çocuğunuzun arkaya veya öne bakarak yolcuyluk etmesine olanak sağlar. Beryl, 13 KG'a kadar sürüş yönünün tersine ve 9 KG - 25 KG arası sürüş yönüne dönük olarak kullanılabilir ve ikisi arasında geçiş yapmak kolaydır.
 

G-Cell ve AirProtect yan darbe teknolojisi

Maxi-Cosi olarak güvenlikten ödün vermiyoruz. Bu yüzden Beryl'i yenilikçi patentli G-CELL teknolojimizle donattık. Bu yüksek performanslı altıgen hücre yapısı, maksimum yan darbe koruması için esnekliği ve gücü birleştirir. Sonuç olarak, bir yandan çarpışmada daha fazla yan darbe emer ve böylece bebeğinizi daha da güvenle korur.Ayrıca baş destek bölümündeki patentli AirProtect yan darbe koruması, baş yaralanma riskini %20 oranında azaltır!

Çocuğunuz ile birlikte büyüyen açık emniyet kemeri sistemi

Çocuğunuz ile birlikte büyüyen açık sistem 5 noktalı emniyet kemerinin ayarlanması kolaydır ve doğumdan yaklaşık 7 yaşına kadar doğru kurulum ve güvenli bir sürüş sağlar.

Yenilikçi açık kemer sistemi sayesinde  çocuğunuzu Berly'den çıkarırken ya da  koltuğuna otururken açık kalır ve bir tık ile emniyet kemeri tokası kullanılarak güvenli bir şekilde bağlanırlar.

 

Tüm araçlar ile uyumlu

Maxi-Cosi Beryl sadece çocuğunuz için değil, arabanız için de mükemmel bir seçimdir Esnek montaj seçenekleri sayesinde  Beryl'i herhangi bir araca güvenli bir şekilde bağlayabilmek için ISOFIX'i veya aracınızın 3 noktalı emniyet kemerini kullanabilirsiniz. Maxi-cosi Berly, koltuğu bağlamak için bir destek ayağı bulunan kendi ISOFIX bazasına sahiptir.


ISOFIX + Destek Ayağı (0-4 yaş)

3 noktalı Araba Emniyet Kemeri + Destek Ayağı (0-7 yaş)

 

 

 

 

Genel Özellikler
 

Doğumdan itibaren 25 KG'a kadar (yaklaşık 7 yıl) uygundur

Yenidoğan için iç küçültücü (0-13 KG)

Sürüş yönü tersine modda kurulum: 0-13kg, sürüş yönüne modda: 9-25kg
Basit ayarlanabilir baş desteği  ve doğumdan itibaren uygun 5 noktalı emniyet kemeri

Yenilikçi açık kemer sistemi
Baş kısmında AirProtect yan darbe koruması

Omuz bölümünde G-Cell yan darbe koruması

5 pozisyon ayarlanabilir oturma ve yatma pozisyonu

Isofix veya otomobilin üç noktalı kendi kemer sistemi ile; tüm araçlar ile uyumludur
ISOFIX baza dahil
Koltuğun doğru ve güvenli kurulumu için göstergeler
Yıkanabilir ve kemer sistemi sökülmeden kolay çıkarılabilen kılıf

 

Güvenlik Testi Sonuçları:

 

Ölçüleri:


Temizlenme: Kolayca çıkarılabilir 30 derecede yıkanabilir kumaş.

  

Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.