Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Maxi-Cosi Titan Plus Oto Koltuğu 9-36kg / Authentic Graphite

5.099,00 TL
Stok Kodu 2076168
Marka Maxi-Cosi
Ürün Açıklaması

 

Maxi-Cosi Titan Plus Oto Koltuğu 9-36 KG

 

 

  • 9 aydan 12 yaşına kadar kullanım imkanı
  • ClimaFlow Özelliği: Çocuğunuzun doğru sıcaklıkta seyahat etmesini sağlar
  • 5 farklı yaslanma pozisyonu ile rahat seyahat
  • ISOFIX ve Top Tether bağlantı sistemi
  • Eşzamanlı emniyet kemeri & koltuk başlığı yükseklik ayarı
  • Koltuk başlığı ve oturma alanında ekstra dolgulu yastık

 

35 yılı aşkın bir süredir, 50 milyondan fazla bebek, hastaneden eve başlayan ilk yolculuklarında güvenlikte sınır tanımayan bir dünya lideri Maxi-Cosi oto güvenlik koltuklarında taşınmıştır. Yenilikçi ve konforlu Maxi-Cosi oto koltukları çocuklarınızı güvenle geleceğe taşır.

 

Yeni oto güvenlik koltuğu Titan Plus, birlikte büyümek ve 9 aydan 12 yaşa kadar her adımda konfor ve güvenlik sağlamak üzere tasarlanmıştır. Çocuğunuzun güvenli seyahat edebilmesi için 5 noktalı emniyet kemeriyle birlikte kullanılan Titan Plus’ı, çocuğunuz büyüdükçe 3 noktalı araba kemeri ile kullanmaya devam edebilirsiniz. Maxi-Cosi Titan Plus, ayarlanması kolay ve kafaya tam uyumlu koltuk başlığı dizaynı, koltuk başlığı ve oturma alanındaki ekstra dolgu ile 9 aydan 12 yaş arası çocuklara konforlu ve güvenli yolculuk imkanı sunar. Uzun yıllar kullanım için tasarlanan Titan Plus, patentli ClimaFlow ile donatılmıştır. ClimaFlow, koltuğun sırt tarafındaki özel kumaşı ve köpüğü sayesinde çocukların her zaman doğru sıcaklıkta seyahat etmesini sağlar. ISOFIX ve Top Tether (üst kemer) bağlantısı, koltuğun araca güvenli bir şekilde bağlı kalmasını sağlar.

 

 

Özellikler:


- Maxi-Cosi Titan Plus, 5 noktalı emniyet kemeri ile büyüyen çocuğunuzu her zaman güvende ve dengede tutar.
- Maxi-Cosi Titan Plus, ister 9 aylık ister 12 yaşında olsun, çocuklarınızın her zaman rahat olmasını sağlar.
- Ek olarak, bu konforlu oto güvenlik koltuğunun 5 oturma / yatma pozisyonu, her koşulda çocuğunuz için en rahat pozisyonu sağlar.
- Uzun yıllar kullanım için tasarlanan Titan Plus, patentli ClimaFlow ile donatılmıştır. ClimaFlow, koltuğun sırt tarafındaki özel kumaşı ve köpüğü sayesinde çocukların her zaman doğru sıcaklıkta seyahat etmesini sağlar.
- Titan Plus'ın yan taraflarındaki emniyet kemerini açık tutan kullanışlı kemer kancaları sayesinde çocuğunuzu koltuğa oturtmayı kolaylaştırır.
- Eşzamanlı emniyet kemeri & koltuk başlığı yükseklik ayarı bulunur.
- Doğrudan ISOFIX kurulumu; Top Tether üst kemer bağlantısı araba koltuğunu sabit tutar, sağlam ve güvenli bir bağlantı sağlar.  
- Rahat, kalın ve yumuşak dolgu malzemesi ve yumuşak kemer koruyucuları ekstra konfor sunar.
- Titan Plus, koltuk başlığı ve oturma alanındaki ekstra dolgu ile çocuğunuzun rahat etmesini sağlar.

 

Uygun Olduğu Avrupa Standardı: R44 ile uyumlu- mükemmel güvenlik test sonuçları

 

Temizlenme: Koltuğun kumaşı elde veya çamaşır makinesinde düşük devirde 30ºC’de yıkanabilir, kasası silinebilir.

 

Garanti Süresi:  2 yıl

 

Ölçüleri:

 

 

 

Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.