Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Mega Taşınabilir Kanyonlu Ekipman Seti 666-05G

899,90 TL
Stok Kodu 2078107
Marka Mega
Ürün Açıklaması
Mega Taşınabilir Kanyonlu Ekipman Seti 666-05G Özellikleri;


Road Masters Asker Seti, içerisinde birçok araç çeşidini barındırarak çocukların isteklerine bu konuda tam anlamıyla karşılık verir.
Bununla beraber çeşitli trafik levhalarını da içerisinde bulundurmasıyla trafik işaretlerini tanımalarına yardımcı olur.
Çocuklar polis aracını diğer araçları taşımak için bir taşıma çantası olarak kullanabilir ve bu sayede oyun setini dilediği yere taşıyabilir.
Aracın arka kısmında bulunan küçük park alanları çocukların oynadığı araçları tekrar yerine koymasına teşvik etmesinin yanında, şeffaf kapağın varlığı da araçların kaybolmasının önüne geçmektedir.
Aracın üst kısmında bulunan aparat sayesinde ister çocuklar ister ebevenyler Road Masters Asker Seti’ni kolaylıkla taşıyabilir.
Aracın ön kısmında bulunan garaj alanına bir adet araç saklanabilir,istendiğinde garaj kapağı açılarak ürün kullanılabilir.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.