Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Micro Mini 3in 1 Deluxe Scooter Aqua

4.999,00 TL
Stok Kodu 2089328
Ürün Açıklaması
Micro Mini 3in 1 Deluxe Scooter Özellikleri;


Micro Mini Micro 3in1 Deluxe 3 Tekerlekli Scooter ile Yürümeye başlayan çocuklara yol açın!
Abi ve kardeşler için özel olarak tasarlanmış olan Micro Mini Micro 3in1 Deluxe 3 Tekerlekli Scooter Blue incelemeye değer!
Koltuklu Mini Micro sayesinde kardeşler arasında sorun çıkmayacak!
En küçük çocuklar artık Mini Micro Kids kadar mobil eğlencenin tadını çıkarabilir.
Koltuk daha sonra gidondan ayrılabilir ve böylece ayakta durma pozisyonunda sürüş sağlanır.
Ve çocuklar Mini Micro için yeterince büyüdüğünde, gidonu geleneksel bir Mini Micro T-bar ile değiştirin ve ürün çok sevilen Mini Micro'muza dönüşsün!
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.