Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Micro Mini2Grow Deluxe Magic Led Scooter Pink

7.499,00 TL
Stok Kodu 2089337
Ürün Açıklaması
Micro Mini2Grow Deluxe Magic Led Scooter Özellikleri;


Micro Mini2Grow Deluxe Magic LED, çocuğunuzun hayatının ilk yılları için mükemmel bir arkadaştır.
Çok fonksiyonlu olması sayesinde 12 aylıktan itibaren kullanılabilir ve çocuğunuza en az altı yaşına kadar eşlik edecektir.
Yenilikçi ve ergonomik hepsi bir arada scooter farklı varyasyonlarda kullanılabilir: başlangıçta koltuklu, iki ayak dayanağı seçeneği ve ebeveynler için itme çubuğu, daha sonra itme çubuğu olmadan denge bisikleti ve scooter karışımı olarak ve son olarak Gidonda sihirli LED ampuller ve LED ay tekerlekleri ile klasik bir Mini Micro Deluxe olarak.
Ebeveynler için itme çubuğu, standart yatay konuma ek olarak dikey olarak da kullanılabilir.
Bu, itmek için yalnızca bir elin gerekli olduğu ve böylece bileğin ve kasların korunduğu anlamına gelir.
Buna ek olarak Micro Mini2Grow Deluxe Magic LED, yüksekliği ayarlanabilir gidon, patentli eğilme yönlendirme mekanizması ve ekstra kavrama sağlayan ayaklık ile ikna edicidir.
Şunlar için idealdir: Eğlence ve Hareketlilik, Alışveriş ve Geziler
Yaş aralığı 1-6 Yaş
Yüzey Asfalt
Maks. yük 20 kg koltuklu, 50 kg koltuksuz
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.