Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

MilkPlus Anne Sütü Arttırıcı 125 ml Üzüm

15,00 TL
Stok Kodu 36942
Marka MilkPlus
Ürün Açıklaması
MilkPlus Anne Sütü Arttırıcı 125 ml Özellikleri;


MİLKPLUS, Yüzyıllardan beri anne sütünü arttırmak için kullanılan galagtogok bitkileri çok özel bir formülle bir araya getirip annelerin kolaylıkla içebileceği hale getirdi.
-Sütü az gelen annelerin emzirme dönemi boyunca salgıladıkları süt miktarını arttır ve sıvı ihtiyacını giderir.
-Emzirme döneminin en büyük düşmanı olan stres, uykusuzluk sorunlarını giderir. Sakinleştirici özelliği vardır.
-Anne sütü ile beslenen bebekteki gaz oluşumunu gidererek, bebeğiniz düzenli uyumasına yardımcı olur.
KULLANIMI:
MİLKPLUS’ın günde 1 şişe olarak tüketilmesi tavsiye edilir. Güneş ışığından ve sıcaktan muhafaza edilmelidir.
İÇERİK:
Trigonellafoenum-graceum ( Çemen )
Matricariarecutita(m.chamomilla) (Mayıs papatyası)
Foeniculumvulgare (Rezene)
Pimpinellaanisum (Anason)
Menthapiperita (Tıbbi nane)
Melisa officinalis (Oğulotu)
Rosmarinusofficinalis (Biberiye)
Pyrusmalus ( Elma suyu)
(Çemen) Trigonellafoenum-graceum: Kullanımı çok eskilere dayanmakta olup günümüzde laktasyon döneminde anne sütünü ARTTIRMAK için kullanılır.İçerisinde bulunan bileşikler sindirim sürecine yardımcı olarak anne ve bebeğin gaz ve mide sorunlarında etkilidir. İdrar söktürücü özelliği de mevcuttur.Kalsiyum, demir, fosfor, B2 vitamini, magnezyum, potasyum, folik asit, niasin,kolin, çinko, karoten, tiamin, phytin fosfor, manganez, krom gibi minareler açısından zengindir.
(Mayıs papatyası) Matricariarecutita(m.chamomilla): Spazmolitiketkiler’inin sakinleştirici özelliği vardır. Çocuklardaki kramp ve karın ağrılarında etkilidir. Papatya diş çıkarma ağrılarına yardımcı olur.
(Rezene) Foeniculumvulgare: Rezene anne sütünü arttırıcı bir galaktogotur. Diğer faydaları hazımsızlık,sindirim sistemi sorunları,anoreksi(beslenme bozuklukları) kolik(karın ağrısı) kabızlık,dispepsi (mide) gibi rahatsızlıklarda da etkilidir.
(Anason) Pimpinellaanisum:Emziren annelerin ihtiyacı olan bor,kalsiyum,bakır,fosfor,demir,magnezyum,manganez,potasyum,sodyum,çinko B1 B2 vitamini ve C vitamini bakımından zengindir.Anne sütünün az olduğu dönemlerde anne sütü miktarını arttırmak için kullanılır. Anasonun gaz giderici özelliği ve hazımsızlık sorunlarını gidererek emzirmeye teşvik ettiği yüzyıllardır bilinir. Galagtogog etkisinin yanında mide ve bağırsak rahatsızları ve soğuk algınlığı içinde yüzyıllardır kullanılmaktadır.
(Oğulotu) Melisa officinalis:Emziren annelerde süt artışına yardımcı olur. Avrupa da tıbbi kullanımı uzun bir geçmişe sahiptir. Melisa uykuya yardımcı ve sinirleri yatıştırıcı ajan olarak kullanılır. Ağrılı adet dönemlerinde,diş ağrısı ,baş ağrısı,bağırsak krampları gibi sorunlarda da kullanılır.
(Elma suyu) Pyrusmalus: Vitamin ve minareler açısından zengindir.Bebek ishallerinde ve dispepsi tedavisinde kullanılır. Annenin enerji ihtiyacını karşılar. Doğal tatlandırıcı olarak kullanılmıştır.
Isırgan otu(urtica): Logusalık döneminde tüketilen ısırgan anne sütünü arttırır.
Hiçbir hazırlanma sorunu olmadan annelerin direk içebileceği MİLKPLUS’ın, anne sütünü 24 ile 48 saat aralığında arttırdığı görülür. Emziren annenin sıvı ihtiyacını gideren Milkplus anne sütü arttırıcı içecek, hazırlanma sorunu olmadan direk içilir.Milkplus açıldıktan sonra buzdolabında 2 gün muhafaza edilebilir. Milkplus ‘tan minumum faydayı almak için açıldıktan sonra tüketilmelidir.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.