Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Üyelik Sözleşmesi ve Gizlilik Politikamızı açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Milupa Çocuk Devam Sütü 200 ml 1 Yaş+

3,00 TL
Stok Kodu 34231
Marka Milupa
Ürün Açıklaması
Milupa Çocuk Devam Sütü 200 ml 1 Yaş+ Özellikleri;

Bebeğinizin için en uygun besin anne sütüdür. Aptamil Çocuk, 1 yaş üzerindeki bebek ve küçük çocukların özel beslenmesi amacıyla ve diyetinin bir parçası olarak kullanıma uygundur. İlk altı ay boyunca anne sütü yerine kullanılmamalıdır. Altı aydan farklı bir ayda tamamlayıcı beslenmeye başlama kararı, sadece anne ve çocuk beslenmesi üzerinde uzmanlaşmış, tarafsız bir sağlık çalışanı tarafından bebeğin büyüme ve gelişim ihtiyaçları doğrultusunda verilmelidir.
Eğer devam sütü kullanıyorsanız hazırlama ile ilgili tüm talimatlara özenle uymanız bebeğinizin sağlığı açısından önemlidir.
Aptamil Çocuk prebiyotik bileşin içerir. Prebiyotik bileşenler, sindirim sistemizi düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan probiyotik mikroorganizmaların bağırsakta gelişimini ve yaşamını destekler*
*Prebiyotik bileşen tüketimi günde 8 gramı aşmamalıdır.
Aptamil Prebiyotik Lif Karışımlı Tek Çocuk Sütü
1 Yaşından sonra da korumaya devam
- 1 yaşından sonra da çocuğunuzun özel bir süte ihtiyacı devam eder. Çünkü bağışıklık sisteminin gelişimi için ilk 3 yıl çok önemlidir.
- Aptamil Prebiyotik lif karışımlı tek çocuk sütü Aptamil Çocuk ile çocuğunuzun bağışıklığını 3 yaşına kadar destekleyebilirsiniz.
Her gün yarım litre Aptamil Çocuk
- Aptamil Çocuk vitamin ve mineral içeriği ile çocuğunuzun beslenme ihtiyaçlarına özel geliştirilmiştir.
- Çocuğunuza her gün yarım litre (2 su bardağı) Aptamil Çocuk verebilirsiniz.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.