Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Minoris Baby Güneş Koruyucu Sprey Krem 30 SPF 150 ml

149,90 TL
Stok Kodu 74360
Marka Minoris
Ürün Açıklaması
Minoris Baby Güneş Koruyucu Sprey Krem 30 SPF 150 ml Özellikleri;


Minoris Organik Kimya Ar-Ge Laboratuvarlanında geliştirilmiş olan Minoris Baby Organik Güneş Kremi, nano mineral parçacıklar kullanılmadan sertifikalı Hayat Ağac Meyvesi Yağı, Aloevera ve Aynisefa suları kullanılarak ileri teknoloji ile geliştirilmiştir.
UVA ve UVB koruma sağlar. Cildi güneş yanıkları, cilt lekeleri ve erken cilt yaşlanması gibi güneşin zararlı etkilerine karşı korunmanıza yardımcı olur.
Cilde nem kazandırarak sağlıklı bir korumaya yardımcı olur.
Kullanım:

Sağlıklı bir kullanım için güneşe çıkmadan 20-30 dk. Önce cilde uygulayın. Güneşe fazla maruz kalmak ciddi sağlık tehdididir.
Güneşten koruyucu ürün kullanıldığında dahi güneşte çok uzun süre kalmayınız.
Uygulanması gereken miktarı azaltmak koruma düzeyini önemli ölçüde azaltacaktır.
Uyanılar:

Güneşe maruz kalmadan önce güneşten koruyucu ürün kullanınız.
Güneşten korumanın devamlılığını sağlamak için özellikle terledikten, yüzdükten veya havluyla kurulandıktan sonra uygulama işlemini tekrarlayınız.
Ürünü göz çevresine uygulamayınız. Ürünün göz ile temasından kaçınınız, göze teması durumunda bol su ile yıkayınız.
Ürünün kullanımı ile meydana gelebilecek istenmeyen bir etkiyle karşılaşılması durumunda doktora danışınız.
Ürünü küçük çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Yutulması durumunda doktora başvurunuz.
Bebekleri ve küçük çocukları doğrudan güneş ışınlarına maruz bırakmayınız. Bebek ve çocukları güneşin yoğun olduğu öğle saatlerinde (11:00-16:00 saatleri arasında) güneşe çıkarmamaya özen gösteriniz. Bebekleri ve küçük çocukları uygun giysiler ve şapka, gözlük gibi koruyucu aksesuarlarla güneşten koruyunuz."
Içerik: : Aqua, **Aloe Barbadensis Leaf Water, Zinc Oxide, Cocoglycerides, Dicaprylyl Carbonate, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Polyglyceryl-3 Diisostearate, **Calendula Officinalis Water, Glycerin, Hydrogenated Vegetable Glycerides, Xylityl Sesquicaprylate,*Mauritia Flexuosa Fruit Oil, (*Organic Ingredient,) %99,81 Naturel Content 20,95 Organic Content
Üretim Tarihi ve SKT Ambalaj üzerindedir.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.