Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Minoris Baby Organik El Yüz ve Vücut Nemlendirici 200 ml

79,90 TL
Stok Kodu 36912
Marka Minoris
Ürün Açıklaması
Minoris Baby Organik El Yüz ve Vücut Nemlendirici 200 ml Özellikleri;


Minoris Baby yüz ve vücut nemlendirici krem Minoris Organik Kimya Ar-Ge laboratuvarlarında geliştirilmiş en az bebekleriniz kadar masum bir üründür.
Aşırı güneş ya da soğuk, kuru havalar nedeniyle nemini kaybetmiş cilde nem takviyesi yaparak yeniden nemli ve sağlıklı olmasına yardımcı olur.
Organik nemlendirici etkiye sahip bitki özleri sayesinde cilde zarar vermeden bakım yapar. Her gün kullanım için uygundur.
Minoris Baby organik yüz ve vücut nemlendirici krem gül, aloevera, calendula ve papatya özleri gibi nemlendirici ve bakım etkisi yüksek bitkileri içeriğinde barındırır. Nem etkisinin yanında ciltte hasar görmüş bölgeleri onarır.
Tüm cilt yüzeyinde koruyucu bir bariyer sağlar. Bu sayede dış etkenlere karşı da hafif bir koruyucu görevi görür.
Minoris Baby organik nemlendirici içeriğinde hiçbir kimyasal ürün barındırmaz. Klasik nemlendiricilerde denk gelebileceğiniz parafin, sls, sles, benzil alkol, sorbik asit, sitrit asit ve benzeri hiçbir kimyasal içermez. Detaylı içerik listesini aşağıda inceleyebilirsiniz.
Minoris Baby organik yüz ve vücut nemlendirici kullanımı: El, yüz ve tüm vücut için her gün kullanıma uygundur.
İhtiyaç duyduğunuz bölgeye, ihtiyaç duyduğunuz anda masaj yaparak cilt tarafından emilmesini sağlayın.
Çocukların ulaşamayacağı, yüksek yerde saklayın. Isı ve ışıktan uzak tutun.
Ürünü göz çevresine uygulamaktan kaçının, göz ile teması durumunda bol su ile yıkayın.
İçerikte yer alan maddelerden birine hassasiyet mevcut ise kullanmayınız.
Ürün İçerik Listesi: **Aloe Barbadensis Leaf Water, **Rosa Damascena Flower Water, **Calendula Officinalis Flower Water, *Sodium PCA, *Xanthan Gum, ** Chamomilla Recutita Flower Extract, *Xylityl Sesquicaprylate. (**Organic Ingredient, *Cosmos approved Ingredient)
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Gönderimler PTT/Mng Kargo ile yapılmaktadır.

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.