Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Minoris Organik Yüzey Temizleyici 1000ml

289,90 TL
Stok Kodu 2036914
Marka Minoris
Tahmini Kargo Süresi 2 Gün
Ürün Açıklaması
Minoris Organik Antialerjik Ultimate Konsatre Yüzey Temizleyici 1000 ml Özellikleri;


Minoris Organik Yüzey Temizleyici, Bor ve Organik bileşenlerin bir arada kullanıldığı yeni nesil ileri teknoloji ile üretilmiş Türkiye’nin ilk ve tek Ultimate Konsantre Antialerjik Yüzey Temizleyicisidir.
Bebekli evler için özel olarak Antialerjik olarak uzun süren Ar-Ge çalışmaları sonucunda üretilmiştir.
Parfüm içermeyen formülü sayesinde temizlik sırasında ve sonrasında bebeğinizin ve sizin sağlığınızı parfümlerin olumsuz etkilerinden korur.
Ahşap, Fayans, Granit, Mermer, Porselen, Plastik ve diğer tüm yüzeylerin temizliğinde kullanılır.
Yüzeyler üzerinde kalıntı bırakmaz kolayca temizlik sağlar.
Ürün içeriği organik materyallerden oluştuğu için ürün rengi farklılık gösterebilir.
Kapak altındaki emniyet kilidi açılmadığı ve saklama koşullarına uyulduğu takdirde son kullanma tarihi, imal tarihinden itibaren 5 yıldır.
Ürün emniyet kilidi açıldıktan itibaren 6 ay içerisinde tüketilmesi önerilir. Nötr pH değeri sayesinde yüzeylerinizi çizmeden hassasça temizler.
Dünya’nın en çevreci ambalajına ve içeriğine sahip yüzey temizleyicidir. Bio parçalanabilir hammaddeler kullanılarak üretilmiştir.
Aile bütçenize dosttur. İçerik ve ambalaj patentlidir.
Ürün Özellikleri:
Minoris organik yüzey temizleyici içeriğindeki bor mineralleri sayesinde yüzeylerinizi kalıntı bırakmadan hassasça temizler.
İçeriğinde sert mineraller bulunmadığından yüzeylerinizi çizmez.
Sülfat ve ağır kimyasallar içermediğinden yüzey temizliği sonrası oluşan buharlaşma sırasında rahatsız etmez.
Parfüm içermediği için bebeğinizin bulunduğu ortamda güvenle kullanabilirsiniz. Astım vb. solunum hastaları bulunan evler için en ideal temizlik ürünüdür.
Parke, PVC, Mermer, Fayans, Cam, Plastik, Ahşap, Alüminyum tüm yüzeylerde güvenle kullanabilirsiniz.
Püskürtme gerektiren hallerde boş bir püskürtme şişesine 1/2 ölçek Minoris Organik Yüzey Temizleyici ve 2 su bardağı kaynamış soğumuş su ile solüsyon hazırlayarak kullanım kolaylığı edinebilirsiniz.
Kullanım Şekli: 5 lt su dolu kovaya 10ml kullanmanız yeterlidir.
Sülfat (SLS, SLES, MLES), FOSFAT, OPTİK AĞARTICI, SENTETİK PARFÜM, BOYA ve PARABEN İçermez.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.