Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Miraculous Karakter Bebekler 26 Cm 50000

549,90 TL
Stok Kodu 2082175
Marka Miraculous
Tahmini Kargo Süresi 2 Gün
Ürün Açıklaması
Miraculous Karakter Bebekler 26 Cm 50000 Özellikleri;


Ürünün 2 farklı modeli mevcuttur. Lütfen göndermemizi istediğiniz modeli bize bildiriniz. Aksi taktirde stok durumuna göre gönderim sağlanacaktır.
Tüm dünyada çocukların çok severek izlediği Miraculous Uğur Böceği ile Kara Kedi heyecanı şimdi çocuklarla gerçek hayatta da buluşuyor.
Her biri birbirinden tarz kostümleri, detaylı tasarımlarıyla geliyor ve 13 ayrı eklem noktasıyla müthiş pozlar verebiliyorlar.
Kutu içerisinde; 1 adet Miraculous figürü, 1 adet kwami figürü ve 1 adet karakter aksesuarı yer almaktadır.
Figür ölçüsü: 26 cm.
Kutu ölçüsü: 16,5 × 6,5 x 33 cm.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.