Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Miraculous Ladybug ve Cat Noir 2'li Paket 26 Cm 50365

899,90 TL
Stok Kodu 2082172
Marka Miraculous
Ürün Açıklaması
Miraculous Ladybug ve Cat Noir 2'li Paket 26 Cm 50365 Özellikleri;


LAdybug ile Cat Noir, Paris’i kurtarmak için güçlerini birleştiriyorlar!
Tüm dünyada çocukların çok severek izlediği Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi heyecanı şimdi çocuklarla gerçek hayatta da buluşuyor.
Tam 13 eklem noktasıyla çocukların istedikleri gibi oynayabilecekleri 26 cm uzunluğundaki bebekler, yanlarında çok özel ekipmanlarıyla birlikte geliyorlar.
Üstelik ellerindeki mıknatıs sayesinde yan yana gelince yumruklarını birleştirebiliyorlar!
Kutu içerisinde; 1 adet Ladybug figürü, 1 adet Cat Noir figürü ve 2 adet karakter aksesuarı yer almaktadır.
Figür ölçüsü: 26 cm.
Kutu ölçüsü: 28 × 6 x 32 cm.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.