Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Molped Extra Hijyen Normal Ped Süper Eko 24 Adet

69,90 TL
Stok Kodu 2085760
Ürün Açıklaması
Molped Extra Hijyen Normal Ped Süper Eko 24 Adet Özellikleri;


Molped Extra Hijyen Antibakteriyel Ultra Ped, kadınların en çok hassasiyet gösterdiği başlıklar arasında yer alan koku oluşumuna çözüm olan Molped Extra Hijyen; hijyenik, temiz, özgüvenli ve rahat hissettiriyor.
Bakterinin neden olduğu kötü koku oluşumunu antibakteriyel koruyuculu yeşil orta bölgesi sayesinde engelliyor.
BAKTERİ YOK, KÖTÜ KOKU YOK, HİJYEN VAR!
Üst yüzeyindeki koruyucu tabaka sayesinde pedin üst yüzeyi hijyenik ve temiz muhafaza edilir.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.