Çağrı Merkezi / WhatsApp Destek: 0850 303 26 00

Molped Ultra Gece Ped Süper Eko 18 Adet

79,90 TL
Stok Kodu 2085752
Marka by BebekOdam
Ürün Açıklaması
Molped Ultra Gece Ped Süper Eko 18 Adet Özellikleri;


Geniş arka yüzeyi ile özel günlerinizin geceleri de çok daha rahat.
Türkiye'nin en çok sıvı hapseden pedi olan Molped Ultra Gece Hijyenik Ped, her koşulda üstün koruma ile birlikte güvenli ve mutlu bir yaşam sunar.
PAMUKSU ÜST YÜZEY: Pamuksu yumuşaklıktaki üst yüzey ve nefes aldıran dokusu ile cildinizde gün boyu rahatlık sağlar.
SIZDIRMAZ: Sızıntıları engelleyen şekli ile çamaşırınıza tam uyum sağlar. Sıvıyı hızla hapseden emici bölge gün boyu maksimum kuruluk sunar.
KAYMAZ: İç çamaşırınızı tam saran özel üçlü geniş kanatlar ve 2mm'den ince vücuda uyumlu şekli ile maksimum güven verir.
Renkli desenli paketler içerir.
Molped Ultra Gece Hijyenik Ped, hipoalerjeniktir, paraben ve klorin içermez.
Dermatolojik olarak test edilmiştir.
Molped ürünlerinin tamamı Helal sertifikalıdır. Kullanım 1. Yapışkan yüzeyi koruyan özel poşedi pedin üzerinden ayırın. 2. Pedi, kanatlar yanlara gelecek şekilde yapışkan yüzeyinden iç çamaşırınıza tutturun. 3. Pedin kanatlarını çamaşırınızın altına katlayarak tutturun. 4. Kullanılmış pedi çöpe atın, kesinlikle tuvalete atmayın.
Rahatınız için Molped’i en geç 3-4 saatte bir değiştirmeniz önerilir.
Kargo, İade/Değişim

Ürünlerin kargo tarafından teslim edilmesi aşamasında kargoların hasar görmemiş olduğunun teyidi sonrası ürünü teslim almanız gerekmektedir. Teslim anında pakette deformasyon görülmesi durumunda kargo görevlisi huzurunda paketin açılarak teslim alınacağını ileterek paketi açınız. Üründe hasar olması durumunda ürünün hasarlı olduğu yönünde kargo firmasının tutanak tutmasını talep ediniz ve tutanağı tutarak kargoyu kabul etmeyiniz. 

Özel üretime konu mobilya vb. ürünler 20 iş günü içinde üretilerek kargolanmaktadır. 

Özel üretime konu mobilya ürünlerde, hijyen sebebiyle iç giyim ürünlerin ve saklama koşullarının sağlanması konusunda sıkıntı olabilecek ve diğer alıcıların sağlığını etkileyebileceği için "Bebek Mamaları" kategorisi alıtında bulunan mama vb. gıda ürünlerinde değişim/iade bulunmamakta olup diğer ürünler kullanılmamış, tam ve zarar görmemiş paketleri 14 gün içinde iadesi edebilirsiniz. 

Garanti Koşulları

Ürünlerimiz %100 orjinal ve garantilidir.